167 episodes

Bežecký podcast nielen o behu

Hip, hyb, hybaj..‪.‬ Misosport

  • Sports

Bežecký podcast nielen o behu

  Martin Detvaj - populárny všestranný bežec s motivujúcim prístupom

  Martin Detvaj - populárny všestranný bežec s motivujúcim prístupom

  Zhodiť niekoľko desiatok kg bola prvá bežecká motivácia Martina, ktorú zvládol za tri mesiace. Bežec, skialpinista, turista, organizátor bežeckých pretekov, dobrovoľník a veľmi aktívny prispievateľ na sociálne siete, toto všetko stíha popri svojej manažérskej práci. Aktívny je v Novozámockej bežeckej komunite, ktorú založil a tiež v skupine Zobor Trail Runners. Má, okrem iných, odbehnuté maratóny v Dubaji, Stockholme, na Madeire, Košiciach.... a tiež ultra behy v rámci Slovenskej ultratrailovej série. Tiež má za sebou štafetové behy na Slovensku a v Čechách. Snaží sa svojím príkladom motivovať, organizoval populárny Strekov a podieľa sa tiež na behu v Trávnici. Má mnoho bežeckých plánov, vďaka ktorým posúva svoje limity a poznáva svet. Vypočujte si rozhovor s kamarátskym a jedinečným Martinom :-)

  • 1 hr 12 min
  Hybaj na preteky 24.-25.02.2024

  Hybaj na preteky 24.-25.02.2024

  Pozvánka na niektoré bežecké podujatia počas posledného februárového víkendu..... 

  • 2 min
  Milan Šimon -filantrop a známy bežecký motivátor

  Milan Šimon -filantrop a známy bežecký motivátor

  V živote si raz hore a raz dole, my bežci to nazývame "Behať kopce". Jedna z množstva myšlienok Milana, ktoré ponúka na sociálnych sieťach a vo svojich motivačných knihách. Úžasný človek, ktorý nezištne pomáha tam kde je pomoc potrebná, skromný s trefnými a výstižnými myšlienkami. Milan nám v štúdiu porozprával príbeh ako a prečo sa dostal k športu, niečo o prvých behoch, bežeckej komunite. Zaujímavý rozhovor pokračoval o aktivitách v bežeckých skupinách a o spôsobe ako pomáha. Tiež sa dozviete kedy začal namiesto tyčinky jesť jej obal a tiež koľko eur sa vďaka jeho iniciatíve podarilo vyzbierať pre zabezpečenie onkologickej liečby. Milan - obľúbený admin, vďaka ktorému mnoho ľudí začalo, resp. stále behá. Vypočujte si rozhovor s výnimočným, zároveň trošku nenápadným Milanom :-)

  • 1 hr 11 min
  Hybaj na preteky 10.-11.02.2024

  Hybaj na preteky 10.-11.02.2024

  Pozvánka na niektoré bežecké podujatia počas druhého februárového víkendu.....

  • 4 min
  Hybaj na preteky 04.02.2024

  Hybaj na preteky 04.02.2024

  Pozvánka na niektoré bežecké podujatia začiatkom februára 2024...

  • 5 min
  Tomáš Cerovský - skromný bežec s veľkým srdcom

  Tomáš Cerovský - skromný bežec s veľkým srdcom

  Keď sa povie Poltár, napadne nás mesto s bohatou históriou sklárskeho priemyslu, zároveň je to mesto s perfektnou bežeckou komunitou Bežci Poltár a jej neodmysliteľnou súčasťou je Tomáš. Bolo príjemné porozprávať sa o jeho športovom živote ako futbalistu - podporovateľa Juventusu, hasiča a o jeho bežeckých začiatkoch. O postupnom objavovaní krásy bežeckého života, prvom "utajenom" behu a prvých súťažných behoch. Ako trénoval a ako trénuje v súčasnosti, kde zabehol prvý súťažný polmaratón a maratón. Ako ho pri výkonoch ovplyvňuje "hlava", čo nesmie chýbať medzi nápojmi pred pretekmi :-) Tomášovou veľkou láskou je hudba, ktorej sa venuje a hudbou sa motivuje. Prečo získal pred nejakým časom nálepku večne štvrtého :-) a či si zahral v nejakom filme? Vypočujte si epizódu so skvelým človekom Tomášom, víťazom Zvolenskej bežeckej ligy 2023 vo svojej kategórii, dozviete sa podstatne viac :-)

  • 1 hr 25 min

Top Podcasts In Sports

Wave Sports + Entertainment
Barstool Sports
iHeartPodcasts and The Volume
Dan Le Batard, Stugotz
Tenderfoot TV and Audacy
Playmaker HQ + The Big Podcast Network

You Might Also Like

MUDr. Boris Bajer, PhD.
ZAPO
ZAPO
ZAPO
Pavol Neruda
ZAPO