33 episodes

Podcast by Klancyk

Codzienne trudności Klancyk

  • Comedy

Podcast by Klancyk

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 35 Joanna Gierak-Onoszko

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 35 Joanna Gierak-Onoszko

  Joanna Gierak-Onoszko, pisarka, reporterka, laureatka Nike czytelników, kocha Polskę, lubi placki. Rozmawiamy o Kanadzie, usługach publicznych, blogosferze i urodzie Justina Trudeau. Gościni idealna! Komplementuje naszą inteligencję i talent. Zawstydzamy się, ale tylko troszeczkę. Dyskutujemy o TikToku dobitnie pokazując, że jesteśmy dziadami, którym odpłynął współczesny świat. Podcast jest zapisem transmitowanego na żywo spotkania w Faktycznym Domu Kultury.

  • 1 hr 8 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 34 Olga Drenda

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 34 Olga Drenda

  Olga Drenda wiedzie życie usłane pociesznymi perypetiami, co czyni ją idealną bohaterką Codziennych trudności. Rozmawiamy o intern@utach, bioenergoterapeutach, namiotach dla kotów i paradoksie Moraveca. Padają takie rozkoszne wyrażenia jak: „melancholia Mazowsza”, mikol i netykieta. Piotr opowiada bardzo dłuuugą skautowską historię bez dreszczyku, a Paweł uważa, że ktoś robi czarny PR punktualnym polskim kolejarzom. Dowiecie się, co przedstawiały witraże Dziubaka i dlaczego nikt nie kupił choinkowych ozdób Błażeja z masy solnej. Na koniec quiz o gryzoniach!

  • 1 hr 14 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 33 Wakacyjne nudności

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 33 Wakacyjne nudności

  Prezentujemy wakacyjne wydanie "Codziennych trudności" w eksperymentalnej formule. Spotykamy się bez gościa w składzie Paweł, Bartek, Maciek i Błażej, żeby powspominać wakacje - te niedawne i te sprzed lat. Kto tęskni za Cesarstwem Austro-Węgierskim? Kogo aresztowano w Libanie? Co jest najgorszego na plaży? Do której olimpijskiej maskotki mamy największy sentyment? Dziękujemy Hali Koszyki za pomoc w realizacji nagrania.

  • 56 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 32 Kaja Klimek

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 32 Kaja Klimek

  Pierwsze polockdownowe nagranie z widzami na żywo! Naszą gościnią w Resorcie Komedii była jest krytyczka i edukatorka filmowa, badaczka kultury popularnej, miłośniczka komiksów i koneserka biżuterii. Minuty po porażce reprezentacji Polski ze Szwedami na Euro rozmawiamy o zmywaniu naczyń, ścierkach w śląskich kuchniach i sukcesach Kazimierza Marcinkiewicza w Fame MMA. Robimy psychologiczny test kolorów i dowiadujemy się mnóstwa ciekawych faktów o Tarnowskich Górach.

  • 1 hr 10 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 31 Radek Łukasiewicz

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 31 Radek Łukasiewicz

  Naszym gościem jest Radek Łukasiewicz muzyk, kompozytor, tekściarz, producent i posiadacz rozlicznych innych talentów, które słychać m.in. na płytach Pustek, Artura Rojka czy jego duetu Bisz/Radex. Rozmawiamy o tym, jak artyści zmagają się z work/life balance, wspominamy nasze ulubione teledyski i śmiejemy się z głupich nazw zespołów muzycznych. Elektryzuje nas myśl o spotkaniu po latach z „Przyjaciółmi” i zastanawiamy się, czy możliwy jest śmieszny i przejmujący skecz o śmierci. Nagranie zrealizowaliśmy w Faktycznym Domu Kultury, a w jego trakcie Radek kupował Toyotę przez telefon.

  • 1 hr 16 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 30 Michał Ociepa

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 30 Michał Ociepa

  W trzydziestym odcinku gościmy Michała "Jeffreya" Ociepę improwizatora krakowskiej Grupy Ad Hoc. Rozmawiamy o trudnościach z obiadami, o tym skąd wziąć dobrą ksywkę i o golasie na drzewie. Podprogowo przemycamy reklamy znanych past i wybieramy ulubione postacie z komiksów. Na koniec osiągamy szczyt autotematyczności: Jeffrey podejmuje wyzwanie quizu o największych porażkach Klancyka.

  • 1 hr 17 min

Top Podcasts In Comedy

Morbid: A True Crime Podcast
Cadence13
Jason Bateman, Sean Hayes, Will Arnett
NPR
Charlie Day, Glenn Howerton, Rob McElhenney
Earwolf & Jenna Fischer and Angela Kinsey

You Might Also Like

Tomasz Piątek - Reset Obywatelski
Karol Paciorek
Marta Niedzwiecka
OKO.press
Maciej Okraszewski
Tu Okuniewska