Про все, але ні про що

Yevhenii Skurativskyi

Це не перший український талк-подкаст, але сподіваюсь його будуть слухати. Мене звати Євгеній, я із міста Славутич/Одеса і тут хочу з Вами обмовити остані події світу, України, і маленьких сел ;) Буду регулярно запрошувати цікавих гостей із самими неймовірними спеціальностями, з якими ми обсудимо сучасні переспективи, проблеми і шляхи їх подолання. Чекаю Вас всіх, до зустрічі!

About

Це не перший український талк-подкаст, але сподіваюсь його будуть слухати. Мене звати Євгеній, я із міста Славутич/Одеса і тут хочу з Вами обмовити остані події світу, України, і маленьких сел ;) Буду регулярно запрошувати цікавих гостей із самими неймовірними спеціальностями, з якими ми обсудимо сучасні переспективи, проблеми і шляхи їх подолання. Чекаю Вас всіх, до зустрічі!