Wieczorowa Szkoła Stagingu Agaty Witkowicz

Agata Witkowicz

Chcesz zamienić pasję do wnętrz w dochodowy biznes? Witaj w pierwszym w Polsce podkaście biznesowym stworzonym z myślą o branży home stagingu. Agata Witkowicz - liderka polskiego home stagingu, szkoleniowiec i mentorka homestagerskich biznesów przeprowadzi Cię przez każdy etap budowania marki w branży nieruchomości: od pierwszej konsultacji i organizacji procesu, przez trudne rozmowy z klientami, aż po strategiczną współpracę z biurami nieruchomości. Dowiesz się nie tylko, jak profesjonalnie przygotować mieszkanie do sprzedaży, ale przede wszystkim – jak skutecznie pozyskiwać zlecenia i realnie zarabiać na swojej wiedzy. Dołącz do społeczności świadomych homestagerek na homestagerki.online i zyskaj dostęp do biznesowych inspiracji oraz wsparcia, którego potrzebujesz na starcie i w rozwoju swojej firmy.

  1. 09/04/2024

    #76 III Konferencja Homestagerek Online

    Już jest! Trzecia edycja konferencji online - dla homestagerek, pośredniczek w obrocie, projektantek inwestycyjnych, stylistek, fotografek wnętrz… Dla Ciebie - jeśli zastanawiasz się nad startem w branży przygotowania nieruchomości do obrotu. W tym roku bierzemy na tapet temat: Na ile różnych sposobów możesz zarabiać na wnętrzarskiej pasji na rynku nieruchomości? Jak odnaleźć własną ścieżkę rozwoju, jakie usługi możesz świadczyć, jak je wycenić, czy znajdzie się na nie klient? Konieczne sprawdź program całej Konferencji, bo naprawdę warto! Co zyskasz? ogromną dawkę wiedzy – 3 dni prelekcji z udziałem ekspertek z dziedzin niezbędnych każdej homestagerce i innym osobom zaangażowanym w rynek nieruchomościodpowiedzi na najczęstsze pytania – zarówno takie, które pojawiają się na początku działalności, jak i takie, które nurtują osoby już zaawansowanemnóstwo inspiracji i nowych pomysłów – tego nigdy dosyć:)dobry czas, aby przyjrzeć się swojemu biznesowi i wprowadzić to, co jeszcze go ulepszyposłuchasz inspirujących historii sukcesu, na ile różnych sposobów można prowadzić biznes w tej branży A wszystko to w wygodnej formule online i bez wychodzenia z domu:)Weź udział w III Konferencji Homestagerek Online! KIEDY: 17-19 września. Wejściówki i program wydarzenia: https://szkola.homestagerki.online/konferencja/ Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom, Wieczorowa Szkoła Stagingu to Twoje cotygodniowe źródło konkretnej wiedzy. Po więcej narzędzi i wsparcia zapraszam na portal homestagerki.online.

  2. 08/07/2024

    #75 7 najczęstszych błędów w ofercie współpracy dla biura nieruchomości - sprawdź czy je robisz!

    Oferta dla pośrednika musi wyglądać inaczej niż ta dla inwestora. Właściwie mówimy tutaj o współpracy między profesjonalistami rynku nieruchomości - podkreśl ten aspekt w swojej ofercie. Może dopiero zabierasz się za przygotowanie oferty dla biura nieruchomości, a może już masz gotową. Co warto w niej dodać, o czym nie można zapomnieć? A już 13 sierpnia startuje druga edycja Letniej Szkoły Wyceny i Pisania Oferty, szczegóły tutaj: https://homestagerki.online/letniaszkola/ Wszystko, co musisz przygotować, by wejść na rynek ze swoją ofertą jako homestagerka, projektantka inwestycyjna czy pośredniczka! Klarowny model biznesowy, gotowa oferta i ceny – rozpocznij z sukcesem! Z czym wyjdziesz z tego warsztatu? ✅ Ustalony model biznesowy, czyli jasność, jakie usługi i w jakich cenach zamieścisz w swojej ofercie. ✅ Tablica marki – wybrane kolory i czcionki, wizualnie przygotowany wizerunek, czyli gotowy przepis na profesjonalne prezentowanie się w sieci. ✅ Oferta – zachwycająca, działająca, taka, która sprzedaje. Opublikujesz ją w formie strony, gotowy link możesz umieścić w mediach społecznościowych, czy wysłać klientowi mailem. W canvie wybierzesz szablon strony według własnego uznania. Zapisz się dzisiaj!: https://homestagerki.online/letniaszkola/ Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom, Wieczorowa Szkoła Stagingu to Twoje cotygodniowe źródło konkretnej wiedzy. Po więcej narzędzi i wsparcia zapraszam na portal homestagerki.online.

  3. 07/31/2024

    #74 Jak szybko zrobić stronę www, która sprzedaje Twoją ofertę?

    Jak powinna wyglądać strona dla homestagerki? Na co zwrócić uwagę? I o co chodzi z  "przeniesioną aureolą" albo "testem jaskiniowca"? Na samym początku nie potrzebujesz strony www. Docelowo - jak najbardziej. Są na szczęście narzędzia, proste sposoby, by samodzielnie, na start taką stronę zrobić. Posłuchaj i działaj! A już 13 sierpnia startuje druga edycja Letniej Szkoły Wyceny i Pisania Oferty, szczegóły tutaj: https://homestagerki.online/letniaszkola/ Wszystko, co musisz przygotować, by wejść na rynek ze swoją ofertą jako homestagerka, projektantka inwestycyjna czy pośredniczka! Klarowny model biznesowy, gotowa oferta i ceny – rozpocznij z sukcesem! Z czym wyjdziesz z tego warsztatu? ✅ Ustalony model biznesowy, czyli jasność, jakie usługi i w jakich cenach zamieścisz w swojej ofercie. ✅ Tablica marki – wybrane kolory i czcionki, wizualnie przygotowany wizerunek, czyli gotowy przepis na profesjonalne prezentowanie się w sieci. ✅ Oferta – zachwycająca, działająca, taka, która sprzedaje. Opublikujesz ją w formie strony, gotowy link możesz umieścić w mediach społecznościowych, czy wysłać klientowi mailem. W canvie wybierzesz szablon strony według własnego uznania. Zapisz się dzisiaj!: https://homestagerki.online/letniaszkola/ Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom, Wieczorowa Szkoła Stagingu to Twoje cotygodniowe źródło konkretnej wiedzy. Po więcej narzędzi i wsparcia zapraszam na portal homestagerki.online.

About

Chcesz zamienić pasję do wnętrz w dochodowy biznes? Witaj w pierwszym w Polsce podkaście biznesowym stworzonym z myślą o branży home stagingu. Agata Witkowicz - liderka polskiego home stagingu, szkoleniowiec i mentorka homestagerskich biznesów przeprowadzi Cię przez każdy etap budowania marki w branży nieruchomości: od pierwszej konsultacji i organizacji procesu, przez trudne rozmowy z klientami, aż po strategiczną współpracę z biurami nieruchomości. Dowiesz się nie tylko, jak profesjonalnie przygotować mieszkanie do sprzedaży, ale przede wszystkim – jak skutecznie pozyskiwać zlecenia i realnie zarabiać na swojej wiedzy. Dołącz do społeczności świadomych homestagerek na homestagerki.online i zyskaj dostęp do biznesowych inspiracji oraz wsparcia, którego potrzebujesz na starcie i w rozwoju swojej firmy.