Leen Uyttenhove

Leen Uyttenhove

Better done than perfect. Ik deel in deze podcast mijn verhaal. Ik hoop dat "beschrijving" podcast later nog kan aangepast worden ;-) Wat ik nu alvast heb geleerd: alles valt later nog aan te passen (yep! zelf de audio 😱) het is handig als je een onderwerp hebt VOOR je start met de opname van je podcast het opnemen, het terug uitzoeken hoe dit nu in godsnaam werkt, ... bezorgen me butterflies! ik heb geen idee of dit nu gaat lukken... maar mijn boodschap aan jou: JUST DO IT!

  1. 12/12/2025

    #15. Mijn mooiste verjaardagscadeau

    Vandaag (12/12/2025) ben ik jarirg, ik ben 40 geworden.Morgenavond (zaterdag 13 december) vertrekt er een bus van België/Nederland naar Auris, Alpe d'Huez, met deelnemers van mijn eerste zelfgeorganiseerde reis. De Mountain Reset Intensive. In deze aflevering neem ik je mee in waarom ik dit doe, waarom last minute ook mag, en waarom dit voor mij niet alleen over een week in de bergen gaat, maar over thuiskomen in jezelf. Wil je mee last minute, of wil je me helpen de juiste mensen te bereiken?Ga naar mijn Instagram, Facebook, LinkedIn en deel daar mijn allerlaatste reel. Of deel deze podcast. Instagram: https://www.instagram.com/p/DSIFYlujMHP/ Facebook: https://www.facebook.com/share/v/1EhABEwz2k/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7404903878200295424/ Dat zou voor mij het mooiste verjaardagscadeau zijn, dat nu massaal mensen de MRI beginnen te delen. Iedereen die deelt, krijgt ook een cadeautje. Deel deze podcast, laat het me weten en dan mag je deelnemen aan een online Share and Shift. Onder alle mensen die me helpen (via instagram, facebook, youtube, linkedIn, podcast, ... )verloot ik ook nog een Flow Scan. Wat beide dingen zijn, leg ik uit in de podcast. Beide zijn mega waardevol als je "vastzit" in een tussenfase. Je voelt aan alles dat je iets wil veranderen, je weet niet goed wat, het schuurt... je geraakt maar niet in actie. Wat je wel weet, is dat het je mega veel energie kost. Dat twijfelen, dat nadenken, ... Ik ken deze fase héél goed, en weet exact wat ik moet doen om jou er uit te krijgen. Alvast dikke merci om te delen. Luisteren, lezen, liken, reageren en doorsturen wordt enorm, enorm enorm gewaardeerd. MERCI!

  2. 12/11/2025

    #14. Ben jij een vreemd eendje? Hoogbegaafd, snelle denker, diepe voeler? Dit is voor jou.

    Voel jij je al heel je leven anders? Denk jij sneller dan je omgeving kan volgen? Voel jij dieper dan je kunt uitleggen? Dan wil ik dat jij deze aflevering hoort. Ik deel open waarom ik pas deze week durfde toegeven dat ik hoogbegaafd ben en waarom ik de Mountain Reset Intensive organiseer van 13 tot 20 december. Een week waarin niets moet en waar jij eindelijk thuiskomt bij andere vreemde eendjes. Jij kiest elke dag jouw flow. Jij volgt je lichaam. Jij ademt weer. En ik heb jouw hulp nodig. Deze beweging is groter dan ik alleen. Daarom lanceer ik een wedstrijd die warm en extreem eenvoudig is. ✨ Wedstrijd Iedereen die deze aflevering deelt met zijn of haar netwerk: • mag gratis deelnemen aan een online share and shift • maakt kans op een flowscan Een Share and Shift is voor iedereen die vastzit in een tussenfase, een online sessie waarbij ik we verhalen delen, je helderheid krijgt en weet welke eerste kleine stap jij onmiddellijk kan zetten, zodat je terug in beweging komt. Een flowscan is een 1 op 1 sessie waarin ik samen met jou kijk naar de klantenreis van je onderneming OF ik kijk naar je huidige leven, stel je enkele gerichte vragen, waardoor je onmiddellijk ziet en voelt waar je vast loopt en wat je kan doen om terug in beweging te komen. Hoe deelnemen? Deel de aflevering via eender welk kanaal en tag me even. That’s it. Deel je de podcast aflevering, stuur me dan even een berichtje. Yep , ik geloof je ;-). 🎧 Luister nu. Voel je herkenning, deel dan zeker. Misschien bereik jij precies die ene snelle denker of diepe voeler die dit nu nodig heeft. #MRI #MountainResetIntensive #Hoogbegaafd

About

Better done than perfect. Ik deel in deze podcast mijn verhaal. Ik hoop dat "beschrijving" podcast later nog kan aangepast worden ;-) Wat ik nu alvast heb geleerd: alles valt later nog aan te passen (yep! zelf de audio 😱) het is handig als je een onderwerp hebt VOOR je start met de opname van je podcast het opnemen, het terug uitzoeken hoe dit nu in godsnaam werkt, ... bezorgen me butterflies! ik heb geen idee of dit nu gaat lukken... maar mijn boodschap aan jou: JUST DO IT!