Naar de Vaantjes

Susan Krumins & Imo Muller

Susan Krumins en Imo Muller presenteren ‘Naar de vaantjes!’, een podcast over hoe jij jezelf kunt uitdagen ALLES uit het hardlopen te halen. Ze spreken de meest inspirerende gasten; van Olympische topatleten tot recreatieve lopers met een bijzonder verhaal. En ze leren van experts alles op het gebied van voeding, training, blessures en mentale kracht. Verder praten ze over koffie en gieren ze om hilarische hardloop-anekdotes. Dus haak aan voor een mooie, snelle en gezellige aflevering van Naar de Vaantjes.

  1. Sep 1

    #86: Jullie luisteraarsvragen over training, blessures, zwangerschap, voeding en mentale struggles

    We behandelen in deze aflevering een aantal interessante vragen van luisteraars. Over krachttraining, blessures, voeding, zwangerschap en mentale struggles. Genoeg onderwerpen om uitgebreid over te praten. Ook hebben we het over Sifan Hassan, die de New York Marathon gaat lopen. Ze spreekt over een tussenjaar op weg naar de Olympische Spelen van Los Angeles. Maar is het eigenlijk wel goed om een periode heel weinig te doen om je mentaal en fysiek op te laden? En hoe pak je zo’n periode aan? Verder loopt Imo dit jaar geen marathon meer, maar heeft hij wel een bijzonder nieuw loopdoel. En Susan is inmiddels 26 weken zwanger. Loopt ze nog? Hoe gaat ze om met sporten tijdens haar zwangerschap? En wat verandert er allemaal als je lichaam voortdurend in ontwikkeling is? Veel luisterplezier! Host: Imo Muller Vaste co-host: Susan Krumins Shownotes Sifan in New York: https://hardloopnetwerk.nl/sifan-hassan-kiest-opnieuw-voor-new-york-ik-heb-het-rustig-aan-gedaan-dit-jaar/ Omega-3 voor hardlopers: https://www.runbites.nl/blogs/herstel-blessures/dit-doet-omega-3-voor-sporters-nieuw-onderzoek   Run with Ren hardloopapp Wil je iets gestructureerder gaan trainen? Dan is de hardloopapp REN wellicht iets voor jou! REN maakt voor jou een hardloopschema op maat, houdt rekening met jouw agenda en past het schema dagelijks aan op basis van je eerdere trainingen en feedback. Wil je het eens proberen? Dat kan! Ga naar runwithren.com/naardevaantjes en probeer de app 30 dagen gratis.

  2. Jun 26

    #82: FBK Games met Myrte van der Schoot

    In deze aflevering blikken we terug op de FBK Games met 400-meterloopster Myrte van der Schoot. Als U20-atlete liep ze al sneller dan Femke Bol op dezelfde leeftijd. Tijdens de FBK Games scherpte ze haar persoonlijk record verder aan en staat ze inmiddels zevende op de Nederlandse allertijdenranglijst op de 400 meter. We spreken met Myrte over haar verhuizing van Hilversum naar Papendal en de trainerswissel die daarmee gepaard ging. Anderhalf jaar geleden maakte ze de stap naar de trainingsgroep van bondscoach Laurent Meuwly, waar ze dagelijks traint met wereldtoppers als Lieke Klaver en Femke Bol. Wat heeft die omgeving haar gebracht? Waar heeft ze de grootste stappen gezet? En welke doelen heeft ze voor de komende jaren? Daarnaast onthult Susan met wie ze tegenwoordig haar trainingen afwerkt. Veel luisterplezier! Host: Imo Muller Vaste co-host: Susan Krumins Gast: Myrte van der Sloot Shownotes REN-trainingsschema’s: Wil je iets gestructureerder gaan trainen? Dan is de hardloopapp REN wellicht iets voor jou! REN maakt voor jou een hardloopschema op maat, houdt rekening met jouw agenda en past het schema dagelijks aan op basis van je eerdere trainingen en feedback. Wil je het eens proberen? Dat kan! Ga naar runwithren.com/naardevaantjes en probeer de app 30 dagen gratis. 25% korting op alles van Virtuoos: Gebruik de kortingscode naardevaantjes25 op virtuoos.com Wat eet een atleet: Eveline Saalberg https://hardloopnetwerk.nl/runbites-van-eveline-saalberg/

About

Susan Krumins en Imo Muller presenteren ‘Naar de vaantjes!’, een podcast over hoe jij jezelf kunt uitdagen ALLES uit het hardlopen te halen. Ze spreken de meest inspirerende gasten; van Olympische topatleten tot recreatieve lopers met een bijzonder verhaal. En ze leren van experts alles op het gebied van voeding, training, blessures en mentale kracht. Verder praten ze over koffie en gieren ze om hilarische hardloop-anekdotes. Dus haak aan voor een mooie, snelle en gezellige aflevering van Naar de Vaantjes.

You Might Also Like