
Café Theater Festival | Op de barkruk
Café Theater Festival x Wijnbar VinVin
Het Café Theater Festival vermengt podiumkunsten en de horeca tot een plek waar niets is wat het lijkt. Je tafel wordt ineens een podium en een luidruchtige stamgast blijkt een acteur. Cafés en andere horecazaken het decor van korte voorstellingen van nieuwe makers. Julian, podcastmaker en eigenaar van Wijnbar VinVin, ging voor ons in gesprek met verschillende makers over hun voorstelling op het CTF. Het festival is in Utrecht van 29 februari t/m 3 maart, in Arnhem op 15 & 16 maart en in Rotterdam op 22 & 23 maart. Kijk op www.cafetheaterfestival.nl voor het hele programma.
About
Het Café Theater Festival vermengt podiumkunsten en de horeca tot een plek waar niets is wat het lijkt. Je tafel wordt ineens een podium en een luidruchtige stamgast blijkt een acteur. Cafés en andere horecazaken het decor van korte voorstellingen van nieuwe makers.
Julian, podcastmaker en eigenaar van Wijnbar VinVin, ging voor ons in gesprek met verschillende makers over hun voorstelling op het CTF. Het festival is in Utrecht van 29 februari t/m 3 maart, in Arnhem op 15 & 16 maart en in Rotterdam op 22 & 23 maart. Kijk op www.cafetheaterfestival.nl voor het hele programma.
Information
- CreatorCafé Theater Festival x Wijnbar VinVin
- Years Active2023 - 2024
- Episodes17
- RatingClean
- Copyright© Café Theater Festival x Wijnbar VinVin
- Show Website