
Ondernemen met IMPACT
Een podcast van Golden Story door Jan Van den Broeck
Impactondernemerschap, of ondernemen met een maatschappelijk doel, wint overal aan belang. Ondernemers en bedrijven zijn hoofdrolspelers in de ontwikkeling van oplossingen voor de uitdagingen van vandaag en de samenleving van morgen. In 7 afleveringen (en 1 introductie) krijg je de inspirerende verhalen te horen van doorwinterde impactondernemers. Olivier Onghena-'t Hooft, Arnoud Raskin, Stefaan Vandist, Sarah Parent, Rachid Et-Taïbi, Wendy Agyin en Frederick Matthijs vertellen hoe zij met hun onderneming een verschil maken. Vandaag én morgen.
Episodes
Trailer
About
Impactondernemerschap, of ondernemen met een maatschappelijk doel, wint overal aan belang. Ondernemers en bedrijven zijn hoofdrolspelers in de ontwikkeling van oplossingen voor de uitdagingen van vandaag en de samenleving van morgen.
In 7 afleveringen (en 1 introductie) krijg je de inspirerende verhalen te horen van doorwinterde impactondernemers. Olivier Onghena-'t Hooft, Arnoud Raskin, Stefaan Vandist, Sarah Parent, Rachid Et-Taïbi, Wendy Agyin en Frederick Matthijs vertellen hoe zij met hun onderneming een verschil maken. Vandaag én morgen.
Information
- CreatorEen podcast van Golden Story door Jan Van den Broeck
- Years Active2023
- Episodes10
- RatingClean
- Copyright© Een podcast van Golden Story door Jan Van den Broeck
- Show Website