43 episodes

Інформаційний портал для іммігрантів в США

Immigrant Porada Подкаст для іммігрантів: поради, життєві уроки, історії ус‪п‬ Віра Садлак

  • Education
  • 4.9 • 19 Ratings

Інформаційний портал для іммігрантів в США

  043: Все, що ви хотіли дізнатися про страхування життя, але боялися спитати в США з Оленою Кондришин

  043: Все, що ви хотіли дізнатися про страхування життя, але боялися спитати в США з Оленою Кондришин

  Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.У цьому випуску будемо говорити про те, як ви можете досягти фінансового успіху та стабільності в США. Також Олена розповіла, як вести бюджет, які фінансові помилки допускають люди та чому важливо мати страхування життя. Всі ці поради допоможуть вам з мудрістю розпоряджатися фінансами та пам'ятати, що до завтрашнього дня потрібно готуватися вже сьогодні.Прослухавши цей епізод, ви отримаєте відповіді на найпопулярніші запитання: Які найпопулярніші фінансові помилки допускають люди? Як розподіляти гроші? Чи потрібно створювати emergency funds? На скільки великим він має бути? Який відсоток краще відкладати на пенсію?  Куди відкладати гроші на зберігання? Що таке страхування життя?У цьому епізоді були згадані такі ресурси: Книга Hal Elrod "The Miracle Morning" B.I.G — організація для жінок Книга Simon Sinek "Start With Why"Контактна інформація гостя:  Website Facebook Facebool Personal Page Cell 9085141611 Email okondryshyn@financialguide.comДякуємо за прослуховування!Поділіться вашими думками: Залиште коментар нижче Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada Поділіться цим подкастом у Facebook.Допоможіть нам: Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

  • 56 min
  042: Як за допомогою соцмереж збільшити продажі в бізнесі з Макаром Кобилінським

  042: Як за допомогою соцмереж збільшити продажі в бізнесі з Макаром Кобилінським

  Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.У цьому випуску будемо говорити про Instagram, YouTube, Facebook та інші соцмережі як інструмент просування та рекламування вашого бізнесу.Макар Кобилінський молодий та перспективний маркетолог, який розуміється на цьому. І він залюбки поділився своїми секретами роботи та маркетингу.Отже, цей випуск для тих хто в бізнесі, хто планує запустити власний бізнес або для тих, хто користується соціальними мережами і хоче знати більше.Прослухавши цей епізод, ви отримаєте відповіді на найпопулярніші запитання: Що таке digital marketing? Як digital marketing може допомоги не онлайн бізнесу? На яких соцмережах варто фокусуватися бізнесам? Яка різниця між Instagram, Facebook, LinkedIn та YouTube? Які є найпоширеніші методи розкрутки Instagram акаунтів? Як правильно використовувати хештеги в Instagram? Які найпоширеніші помилки Інстаграм-користувачів?У цьому епізоді були згадані такі ресурси: Подкаст з Романом Томків Серіал "BILLIONS" Серіал "Чорнобиль" TikTok Airbnb Travelization Traveling Civilization Public Group Книга Hal Elrod "The Miracle Morning: The Not-So-Obvious Secret Guaranteed to Transform Your Life (Before 8AM)" Hal Elrod Podcast & Blog Книга Марія Солодар "Воронки продажів в Інтернеті"Контактна інформація гостя:  Website Facebook Instagram LinkedIn YouTubeДякуємо за прослуховування!Поділіться вашими думками: Залиште коментар нижче Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada Поділіться цим подкастом у Facebook.Допоможіть нам: Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

  • 1 hr 20 min
  041: Як українка створила дизайн різдвяних чашок Starbucks з Anna Bucciarelli

  041: Як українка створила дизайн різдвяних чашок Starbucks з Anna Bucciarelli

  Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.Це незвичайний випуск нашого подкасту. Вперше на ImmigrantPorada подкаст англійською мовою. Так, так саме англійською :) Але ми впевнені, що це вам не завадить насолодитись епізодом та отримати корисну інформацію.Українська художниця Анна Бучіареллі стала гостею нашого 41-го епізоду. Вона створила дизайн новорічних чашок популярного у світі Starbucks, також на замовлення Королівського монетного двору Канади Анна розробила дизайн срібної десятидоларової монети "Свято кохання". А у 2014 році вона створила ілюстрації для зимової рекламної кампанії Jaguar.Цей епізод про те, як вдало суміщати материнство й роботу та чому важливо публікувати свої роботи у соціальних мережах, якщо ви молодий спеціаліст чи митець.У цьому епізоді були згадані такі ресурси: Подкаст з Анатолієм Чизмаром Серіал "Гра престолів" Онлайн-курси Анни  Книга Norman Doidge "The Brain That Changes Itself: Stories of Personal Triumph from the Frontiers of Brain Science" Книга Daniel Gilbert "Stumbling on Happiness" Dan Gilbert TED TalkКонтактна інформація гостя:  Website Facebook InstagramДякуємо за прослуховування!Поділіться вашими думками: Залиште коментар нижче Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada Поділіться цим подкастом у Facebook.Допоможіть нам: Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

  • 56 min
  040: Як закарпатець розвинув успішний кавовий бізнес у Лос-Анджелесі з Анатолієм Чизмаром

  040: Як закарпатець розвинув успішний кавовий бізнес у Лос-Анджелесі з Анатолієм Чизмаром

  Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.Одного дня Анатолій випадково виграв грін-карту й вже через рік опинився у Каліфорнії, а саме в Лос-Анджелесі. Цей епізод про те, як звичайний хлопець із Закарпаття пройшов  шлях від мувера до кавового бізнесу в місті зірок.У Каліфорнії Анатолій шукав ідеальний смак та аромат кави, від якої б отримував задоволення, а не просто споживав продукт. Після довгих пошуків, він зрозумів, що справу треба брати у свої руки.Прослухавши цей епізод, ви отримаєте відповіді на найпопулярніші запитання: Чим кавова культура в США відрізняється від кавової культури в Європі? Які найбільші складності при відкритті бізнесу в США? Як розпізнати справжнію, органічну каву? Як відбувається процес ведення кавового бізнесу в США?У цьому епізоді були згадані такі ресурси: LaCroi LaCroi Café LaCroi on Amazon LaCroi on EbayКонтактна інформація гостя:  Website Facebook Instagram Адреса кав'ярні LaCroi — 18663 Ventura Blvd, Los Angeles, CA 91356Дякуємо за прослуховування!Поділіться вашими думками: Залиште коментар нижче Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada Поділіться цим подкастом у Facebook.Допоможіть нам: Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

  • 49 min
  039: Як уникнути 5 найпопулярніших помилок, які допускають платники податків в США з Іриною Степанчук

  039: Як уникнути 5 найпопулярніших помилок, які допускають платники податків в США з Іриною Степанчук

  Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.У цьому епізоді ми детальніше поговоримо про найпопулярніші помилки платників податків у США. Ірина Степанчук, гостя нашого тридцять дев'ятого випуску подкасту, Certified Public Accountant (сертифікований бухгалтер) "по полицях" розібрала типові помилки, які роблять платники податків та дала чимало практичних порад.  Прослухавши цей епізод, ви отримаєте відповіді на найпопулярніші запитання: Як переконатися, що достатньо грошей знімається з мого пейчеку? Які бувають penalties, якщо ти замало виплачував? Що таке форма 1099? Як легально економити гроші за допомогою спеціальних tax програм? Як весілля, купівля дому, народження дитини може впливати на суму, яку ти маєш виплатити в податках? У чому перевага того, щоб наймати професійного CPA?У цьому епізоді були згадані такі ресурси: Серіал "The Good Wife"  Книга Dave Ramsey "The Total Money Makeover: A Proven Plan for Financial Fitness" Подкаст з Ярославом Ажнюком Подкаст з художницею Оксаною ТанасівКонтактна інформація гостя:  Website LinkedIn Facebook Facebook Group Email - info@stepanchukcpa.com Phone number - 929-372-24-97Дякуємо за прослуховування!Поділіться вашими думками: Залиште коментар нижче Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada Поділіться цим подкастом у Facebook.Допоможіть нам: Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

  • 57 min
  038: Як найуспішніший український стартап підключив домашніх улюбленців до Інтернету з Ярославом Ажнюком

  038: Як найуспішніший український стартап підключив домашніх улюбленців до Інтернету з Ярославом Ажнюком

  Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.У цьому епізоді Віра Садлак бере інтерв'ю у Ярослава Ажнюка — гендиректора компанії Petcube.Petcube — це один із найвідоміших українських стартапів, який розробляє розумні камери для домашніх тварин. За допомогою цього пристрою ви можете залишити свого улюбленця вдома і дистанційно гратися, годувати та стежити за ним.Ярослав розповів як з'явилася ідея, як український стартап набрав на американській платформі Кікстартер 250 000 доларів та яка місія у Petcube.У цьому епізоді були згадані такі ресурси: Petcube Petcube on Amazon Uber Найбільшій діджітал-аґенція України — Prodigi Подкаст Masters of Scale — hosted by Reid Hoffman Kickstarter Indiegogo: Crowdfund Innovations & Support Entrepreneurs Національна скаутська організація України — "Пласт" Y Combinator Книга Andrew S. Grove "High Output Management" Books by Erich Fromm Подкаст з Миколою ЗазулякомКонтактна інформація гостя:  Website Twitter FacebookДякуємо за прослуховування!Поділіться вашими думками: Залиште коментар нижче Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada Поділіться цим подкастом у Facebook.Допоможіть нам: Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

  • 1 hr 4 min

Customer Reviews

4.9 out of 5
19 Ratings

19 Ratings

A new immigrant ,

Highly recommended!

The unique podcast, every episode is informative, exciting, and inspiring! Please, keep going! 🙏⭐️

Olena Houston ,

Love this podcast. Recommend to all Ukrainians

Perfect language, important topics!

Iryna's ,

Best Ukrainian podcast

All Ukrainians must to hear this!!!