Joostelli.be

Joost Elli

Verzamelde podcasts van Joost Elli. Meer verwondering op joostelli.be. Met: 1. De blogs 2. De collega’s – de podcast. Eerbetoon aan de legendarische VRT-televisiereeks. Complete analyse. Boek De collega’s – Het dossier is digitaal te koop in de Apple Books Store (€ 0,49) of op joostelli.be. 3. De avond. Novelle met als belangrijkste inspiratiebron De Avonden van Gerard Reve. Alsof Reve het zelf voorleest. 4. Maurice De Wilde: het beste van De Wilde als luisterboek, ontdaan van muziek en anderstalige interviews. 5. Het ei: bekroond kortverhaal van Koen Vandenborre.

  1. De blogs | deel 11 Women In Their Fifties en andere probleemgevallen

    ٢٣ أبريل

    De blogs | deel 11 Women In Their Fifties en andere probleemgevallen

    Een nieuwe aflevering van mijn blogpodcast: 9 stukjes uit de zomer van 2022, voorgelezen en van context voorzien. Wentel u in de zelfbewuste cocon van de Wifties; aanschouw hoe Koning Auto en Koning Voetbal elk hun troon opeisen; glimlach wrang om het adagium van de slimme meid die op tijd vriest; zoek troost in het idee dat een verre vriend soms verkieslijker is dan een zure buur; stel de ongemakkelijke vraag hoe men vandaag nog een man wordt; proef het pleidooi voor eigen kweek eerst; laveer mee over de busbaan waar regels buigzaam blijken; besef dat scheiden niemand alleen doet; en gluur tot slot naar de façade en de rafelranden van de beau monde aan zee. 105. Wifty 104. (05'26’’) Koning Auto/Koning Voetbal 106 (10'19) Een slimme meid die vriest op tijd 107. (15'49') Beter een verre vriend dan een zure buur 108. (22'26’’) Hoe word ik een man? 109. (29'13’’) Eigen kweek eerst 110. (34'34’”) De Busbaan 111. (39'19’’) Scheiden doe je toch alleen 112. (49'02’”) Beau-monde-aan-zee Deze blogs verschenen eerder op joostelli.be tussen 14 juni en 9 augustus 2022. De zomer van 2022 ontplooide zich als de eerste onbelemmerde festivalzomer sinds corona: volle weides, volle terrassen en een agenda die zich nauwelijks liet bijbenen. Rock Werchter en Tomorrowland bevestigden hun status, terwijl opeenvolgende hittegolven het dagelijkse ritme bepaalden. Op de achtergrond bleef de oorlog in Oekraïne het nieuws domineren en vertaalden stijgende energieprijzen en inflatie zich steeds nadrukkelijker in koopkrachtzorgen. In de populaire cultuur tekenden zich duidelijke lijnen af: Running Up That Hill kende een onverwachte wedergeboorte en As It Was groeide uit tot een hardnekkige zomerhit. Tussen massaevenementen en tropennachten zocht het publieke leven opnieuw zijn vanzelfsprekende cadans, zij het met een ondertoon van onzekerheid.

    ٥٢ د
  2. De blogs | deel 10 Knuffeltherapie

    ٣ أبريل

    De blogs | deel 10 Knuffeltherapie

    Een nieuwe aflevering van mijn blogpodcast: wederom 9 stukjes uit het voorjaar van 2022, voorgelezen en van context voorzien. Wentel u in de armen van de knuffeltherapeut; omring u met de m’as-tu-vu’s in de wereld van foodsharing; verbaas u over de wansmakelijkheden van kunstenaar Jan Fabre, grootofficier in de Kroonorde en commandeur in de Orde van Leopold II; weet wat uw tattoos voor u kunnen betekenen; erger u mee aan de nonsens van de radiojock; leer over het verdoken emotioneel partnergeweld; stoor u met mij aan de grafsteentjes langs de kant van de weg; begeef u mee op glad ijs en meng u in het racismedebat; en sta er versteld van hoe de seksismewet voor de ene wel en voor de ander niet bestaat. 99. Knuffeltherapie 94. (04'30”) Salonhipsters eten niet duurzaam 96. (08'36’’) Vettige Jan 97. (14'17’’) Tatoeages 98. (19'26’’) Radioleuter 100. (22'43’) Emotioneel partnergeweld 101. (29'25’’) Ziekelijke rouw 102. 36'38'' Het gaat niet over wit of zwart, het gaat over arm of rijk 103. (41'57”) De seksimsewet Deze blogs verschenen eerder op joostelli.be tussen 5 april en 7 juni 2022. Het leven veerde na corona opnieuw op: terrassen zaten vol, festivals kondigden hun line-ups aan en na twee magere jaren voelde het voorjaar bijna uitbundig normaal. Intussen woedde de oorlog in Oekraïne voort en drukten stijgende energieprijzen de pret. Afleiding kwam er van Top Gun: Maverick, dat massa’s volk naar de bioscoop lokte, en de alomtegenwoordige Harry Styles met As It Was. Camille en Metejoor kleurden de Vlaamse hitlijsten. Rock Werchter kon eindelijk weer zonder beperkingen doorgaan.

    ٥٠ د

حول

Verzamelde podcasts van Joost Elli. Meer verwondering op joostelli.be. Met: 1. De blogs 2. De collega’s – de podcast. Eerbetoon aan de legendarische VRT-televisiereeks. Complete analyse. Boek De collega’s – Het dossier is digitaal te koop in de Apple Books Store (€ 0,49) of op joostelli.be. 3. De avond. Novelle met als belangrijkste inspiratiebron De Avonden van Gerard Reve. Alsof Reve het zelf voorleest. 4. Maurice De Wilde: het beste van De Wilde als luisterboek, ontdaan van muziek en anderstalige interviews. 5. Het ei: bekroond kortverhaal van Koen Vandenborre.

قد يعجبك أيضًا