52 episodes

Official Account of JUG Istanbul Podcasts

JUG Istanbul JUG Istanbul

  • Technology
  • 5.0 • 1 Rating

Official Account of JUG Istanbul Podcasts

  Java Monthly X

  Java Monthly X

  Java Monthly serisininin 10. bölümü ile karşınızdayız, biz podcasti çekerken çok keyif aldık. Umarım sizlerde dinlerken keyif alırsınız. Konuklarımız Hüseyin Akdoğan, Hüseyin Babal, Özlem Güncan

  • 52 min
  Java Monthly IX

  Java Monthly IX

  Java Monthly serisininin 9. bölümü ile karşınızdayız, biz podcasti çekerken çok keyif aldık. Umarım sizlerde dinlerken keyif alırsınız. Bu bölümden alıncak yine çok şey var. Konuklarımız Hüseyin Akdoğan, Altuğ Bilgin Altıntaş, Özlem Güncan

  • 48 min
  Java Monthly VIII

  Java Monthly VIII

  Java Monthly serisininin 8. bölümü ile karşınızdayız, bu ayki konuğumuz Akın Kaldıroğlu, biz podcasti çekerken çok keyif aldık. Umarım sizlerde dinlerken keyif alırsınız. Bu bölümden alıncak yine çok şey var. Konuklarımız Hüseyin Akdoğan, Altuğ Bilgin Altıntaş ve Akın Kaldıroğlu.

  • 1 hr 6 min
  Java Monthly VII

  Java Monthly VII

  Java Monthly serisininin 7. bölümü ile karşınızdayız, bu ayki konuğumuz Aykut Bulgu biz podcasti çekerken çok keyif aldık. Umarım sizlerde dinlerken keyif alırsınız. Bu bölümden alıncak yine çok şey var. Konuklarımız Hüseyin Akdoğan, Altuğ Bilgin Altıntaş ve Aykut Bulgu.

  #kafka

  • 1 hr 23 min
  Neden bir türlü başlayamıyoruz?

  Neden bir türlü başlayamıyoruz?

  Bu bölümde Alışkanlık nasıl oluşturulur? Neden bir türlü başlayamıyoruz? Neden rutinlere ihtiyacımız var? Bir gününüz nasıl geçiyor. Bir şeyi öğrenmek için nasıl bir yol izlenmelidir? Bu kadar uyaran varken nasıl odaklanacağız? Sosyal medayadan nasıl uzak durabiliriz? Sosyal medya detoksu yapabilir mi? sorularına cevap verdik, ayırca çekerken çok keyif aldık. Umarım sizlerde dinlerken keyif alırsınız. Bu bölümden alıncak yine çok şey var. Konumuğuz Altuğ Bilgin Altıntaş.

  • 56 min
  Java Monthly VI

  Java Monthly VI

  Java Monthly serisininin 6. bölümü ile karşınızdayız, Java 19 taze çıktı biz de sıcağı sıcağına yorumladık, ayırca çekerken çok keyif aldık. Umarım sizlerde dinlerken keyif alırsınız. Bu bölümden alıncak yine çok şey var. Konuklarımız Hüseyin Akdoğan ve Altuğ Bilgin Altıntaş.

  java19 Micronaut, Spring ,Quarkus

  • 47 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Top Podcasts In Technology

Lex Fridman
Jason Calacanis
NPR
The New York Times
Boston Consulting Group BCG
Jack Rhysider