
Lessen in Lockdowntijd
AnnemiekeR
In de podcastserie ‘Lessen in Lockdowntijd’, neemt journalist Annemieke Ruggenberg virtueel plaats in verschillende schoolbanken. Zo volgt ze een online geschiedenisles met HAVO4, kijkt ze hoe leraren in het speciaal onderwijs hun kwetsbare leerlingen online proberen te blijven zien. En geven leraren in basis- en voortgezet onderwijs tips en tricks om leerlingen online bij de les te houden. In deze eerste aflevering hoor je hoe docent Reinier zijn leerlingen virtueel vertelt over de Verlichting en het rationeel optimisme.
- 1 Episode
About
In de podcastserie ‘Lessen in Lockdowntijd’, neemt journalist Annemieke Ruggenberg virtueel plaats in verschillende schoolbanken. Zo volgt ze een online geschiedenisles met HAVO4, kijkt ze hoe leraren in het speciaal onderwijs hun kwetsbare leerlingen online proberen te blijven zien. En geven leraren in basis- en voortgezet onderwijs tips en tricks om leerlingen online bij de les te houden.
In deze eerste aflevering hoor je hoe docent Reinier zijn leerlingen virtueel vertelt over de Verlichting en het rationeel optimisme.
Information
- CreatorAnnemiekeR
- Episodes1
- RatingClean
- Copyright© AnnemiekeR