121 episodes

Siz geceleri uyuyabilin diye ben uyumayıp dertlerinizi düşünüyorum.

Merdiven Altı Terapi Deniz Dülgeroğlu

  • Health & Fitness
  • 4.7 • 50 Ratings

Siz geceleri uyuyabilin diye ben uyumayıp dertlerinizi düşünüyorum.

  Tabakta Kalanlar: Zengin Kadınların Tost Sevdası & Seda Sayan'ın Koltuk Tercihi

  Tabakta Kalanlar: Zengin Kadınların Tost Sevdası & Seda Sayan'ın Koltuk Tercihi

  TurkNet 10. kez üst üste Türkiye'nin en hızlı ev internet sağlayıcısı. Aşağıdaki link'e tıklayarak hemen altyapınızı sorgulatabilir ve TurkNet'li olabilirsiniz. DENİZ2AY koduyla ilk iki ay geçerli %50 indiriminiz var!
  https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama?utm_source=influencer&utm_medium=sfpodcast-denizdulgeroglu&utm_campaign=march13 Seda Sayan neden kanepede oturmayı tercih ediyor? Köpeğimin yemeğini yersem ne olur? Türkiye'nin en çok dinlenen teknoloji podcast'ini yapmayı nasıl başardım? Hepsini cevabı bu bölümde.

  • 25 min
  Rezil Olmaktan Korkmalı Mıyım?

  Rezil Olmaktan Korkmalı Mıyım?

  Uzun zaman sonra geçmişten bir hikayeyle karşınızdayım. Hevesle başladığım bir flörtte istenmeyip dışlandım, yalnız bırakıldım ve küçük düştüm. Artık utanması gerekenin ben olduğumu düşünmüyorum, hazırsanız anlatıyorum. Büyük Cambly İndirimi! Ayda 289 TL’den başlayan fiyatlarla İngilizceni geliştir, geleceğin için bir yatırım yap.
  Kod: terapi60
  https://cambly.biz/terapi60

  • 37 min
  Sevgili Günlük

  Sevgili Günlük

  Son iki psikanaliz seansıma gitmediğim için anlatacaklarım birikti. Ben de bu sefer içimi analistim yerine size dökmeye karar verdim. Sabah 10'da parfüm alma sebebimden Poor Things hakkındaki düşüncelerime aklımdaki her şeyi anlatıyorum.

  Hiwell Online Terapi Uygulaması’nda geçerli yüzde 10 indirim kodunuz: merdiven10
  Uygulamayı indirmek için: https://hiwell.app/merdivenaltiterapi

  • 31 min
  Çok Çalışmak Çok Mu İyi?

  Çok Çalışmak Çok Mu İyi?

  Çok çalışanları övüp duruyoruz ama sürekli çalışan insanlar sizce ne kadar mutlu? Çok çalışmaktan hastaneye yatırılmış biri olarak kendi fikrimi bu bölümde anlatıyorum. Jeuvenile mavi serumu 100 TL indirimle satın almak için link'e buyrunuz: https://ty.gl/jeuvenile_deniz_multipeptid_tdoxu

  • 30 min
  Cinsellik S*ksten Mi İbaret? #1

  Cinsellik S*ksten Mi İbaret? #1

  İngiliz psikanalist Darian Leader hepimizin merak ettiği o "ayıp" soruları cevaplıyor. Erkekler cinsel birleşmede neden kadınları parçalamanın hayalini kuruyorlar? Karanlık koridorlar ve kuytu mekanlar neden seksi? Pornoda neden kimse birbirini reddetmiyor? Hazırsanız, kitabı birlikte okuyalım. Hiwell Online Terapi Uygulamasında geçerli %10 indirim kodunuz: DENİZ10 Uygulamayı indirmek için tıklayın: https://hiwell.app/merdivenaltiterapi

  • 40 min
  Beynimin İçine Hoş Geldiniz

  Beynimin İçine Hoş Geldiniz

  Bilişsel fonksiyonları destekleyen gıda takviyesi Cognizant'ı incelemek ve satın almak için link'e tıklayın. https://www.vitafenix.com/urunler/cognizant

  • 22 min

Customer Reviews

4.7 out of 5
50 Ratings

50 Ratings

Canan A ,

Didik didik terapi

Nasıl ki bazen kendimiz ile bile konuşamadıklarımız terapide su üstüne çıkıyorsa, Deniz de podcastinde buna benzer konuları o kendine has üslubu ile ele alıyor. Asla didaktik olmadan, samimiyetini koruyarak, bizi belki de içine girmeye çekindiğimiz konulara getiriyor. Üstelik bunu yaparken hiç bir ajitasyon ya da sömürü yapmadan, sözü gereksiz uzatmadan derdini anlatıyor. Her bölüm sonunda aldığı geri bildirimi de egosunu tamamen bir kenara bırakarak gerçekten anlama isteğiyle okuduğunu/dinlediğini görmek de ayrıca kıymetli. Yolun açık olsun Deniz, lütfen paylaşmaya devam et :)

thea coya ,

Yüksek beklentiler hep yere çakılır

İyi gelecek birkaç cümle dinleyebilmek için; çok da gerekli olmayan, merak edilmeyen kısımları, detayları 20 dakika boyunca dinlemek çekilmez hale geldi. Amacı zaten iyi gelmek olmayabilir ama bizim de beklentilerimizi yükseltmenin yeri burası değilmiş, üzgünüm.

Melody Pony ,

Cesaret bazen sadece konuşmaktır.

Konuşmak iyileşmektir. Kılçıllı sesi, samimi hikayeleri ve akıcı konuşmasıyla bir çırpıda bitirdiğim, gurbetteyken sanki yanımda arkadaşımmış gibi hissettiğim, her hikayenin sonunda bir dersi olan çok samimi bir program.
Devam 💓🙏🏽🎊

Top Podcasts In Health & Fitness

Huberman Lab
Scicomm Media
On Purpose with Jay Shetty
iHeartPodcasts
The Peter Attia Drive
Peter Attia, MD
Passion Struck with John R. Miles
John R. Miles
Ten Percent Happier with Dan Harris
Ten Percent Happier
ZOE Science & Nutrition
ZOE

You Might Also Like

Ortamlarda Satılacak Bilgi
Podcast BPT
Psikopatika
Podbee Media
Yoldayız Geliyor Musun?
Ece Targıt Günşiray
Bu Mu Yani?
BMY Medya
Kendine İyi Davran
Beyhan Budak
Bi Kahvelik Sohbet
Tuba Dadaşoğlu