6 episodes

Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve kafamıza esen diğer şeyler temalı küçük kapsül yayını.

mesela mesela

    • Business

Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve kafamıza esen diğer şeyler temalı küçük kapsül yayını.

    Hayattayız! Devam ediyoruz:)

    Hayattayız! Devam ediyoruz:)

    Önümüzdeki haftadan itibaren yeni bölümlerle kaldığımız yerden devam ediyoruz:)

    • 5 min
    #15 - Startup Podcast, Wayfinder ve sistemsel dönüşüm

    #15 - Startup Podcast, Wayfinder ve sistemsel dönüşüm

    Startup Podcast: https://www.spreaker.com/show/startup-podcast
    Six Wayfinder İstanbul: https://www.sixwayfinder.com/
    Art Tech Dialogues:http://guncelsanatarsivi.com/art-tech-dialogues/

    • 48 min
    #14 - Seren Erciyas ile Lavarla ve kent odaklı içerik üretme

    #14 - Seren Erciyas ile Lavarla ve kent odaklı içerik üretme

    Lavarla Editörü Seren Erciyas ile Lavarla'yı, kent odaklı içerik üretimini, deneyim haritası Pusula'yı ve kuluçka programındaki deneyimleri üzerine konuştuk.

    Pusu'la:https://lavarla.com/ankara-kesif-haritasi-pusula/

    • 43 min
    #13 - ideanest, deconstructive innovation, urbanobscura

    #13 - ideanest, deconstructive innovation, urbanobscura

    teyit.org editör masası: https://teyit.org/editormasasi/
    ideanest: https://ideanest.org/
    ideanest Hemşirelikte İnovasyon Akademisi: https://ideanest.org/projeler/hemsirelikte-inovasyon-atolyesi/detay
    UrbanObscura: http://www.urbanobscura.net/
    Esri: https://www.esri.com/en-us/home
    Esri Startup Programı: http://www.esriturkey.com.tr/sayfa/esri-startup-programi-firmalarimiz
    Can'ın Bahsettiği Startup Bölümü: https://www.spreaker.com/user/8321541/alex-inc-2-alex-talks-equity
    Sıx Wayfinder Istanbul'18: https://www.sixwayfinder.com/

    • 45 min
    #12 - Gülin Çavuş ile teyit.org ve haber doğrulama

    #12 - Gülin Çavuş ile teyit.org ve haber doğrulama

    Bu bölümde @teyitorg editörü Gülin Çavuş @gulincav ile http://teyit.org 'un haber doğrulama süreçlerini, Dünya'da yalan haber ile mücadeleyi, medyada güven ve şeffaflık konularını konuştuk. Keyifli dinlemeler!

    Teyitçiyi kim teyit edecek? : https://teyit.org/teyitciyi-kim-teyit-edecek/
    teyit.org doğrula başlığı altında kullanıcılara internetteki şüpheli bilgileri nasıl doğrulayacaklarına dair yöntemler ve metodlar sunuyor. https://teyit.org/konu/dogrula/

    Yayında bahsedilen araştırmalar:
    Yanlış bilgi gerçeklerden daha hızlı yayılıyor : https://teyit.org/arastirmaya-gore-yanlis-haber-gerceklerden-daha-hizli-yayiliyor/
    Türkiye yalan habere karşı dirençsiz : https://teyit.org/turkiye-yalan-habere-karsi-direncsiz/

    • 55 min
    #11 - gec18, startup huddle, scotty ve diğer gelişmeler

    #11 - gec18, startup huddle, scotty ve diğer gelişmeler

    Google Play Store Ödülleri Adayları:https://android-developers.googleblog.com/2018/04/time-to-celebrate-2018-google-play.html

    reflect - aktivist moda markası: https://reflect.ist/

    imece ön kuluçka finali:https://egirisim.com/2018/04/07/imece-on-kulucka-finalinde-120-000er-tl-almaya-hak-kazanan-3-girisim/

    Creative Mornings İstanbul : https://creativemornings.com/cities/ist

    GEC:https://genglobal.org/gec/event/gec-2018-istanbul

    Startup Huddle: https://genglobal.org/startup-huddle

    Scotty: https://www.usescotty.com/

    • 47 min

Top Podcasts In Business

Listeners Also Subscribed To