Nachtwerk

Pepijn en Marie

Nachtwerk. Het oninteressante gelul van twee zeventienjarigen. Om je mee in slaap te sussen of voor wat gezelschap bij de thee.

Episodes

  1. 11/09/2019

    een extravagante kroonluchter van tampons

    Je favoriete kunstmeisjes zijn er weer! We bespreken twee tentoonstellingen uit de Kunsthal Rotterdam. De extravagante haute-couture creaties van de Franse ontwerper Thierry Mugler en de maatschappelijk betrokken reuzachtige installaties van Joana Vasconcelos. Wat is de rol van moderne kunst? Moet moderne kunst iedereen kunnen pleasen? Moet moderne kunst perse een boodschap hebben? Van de "blobjurk" tot het pistool van telefoons, we proberen een antwoord te vinden op deze vragen of misschien proberen de kunstenaars van de 21e eeuw wel een antwoord te vinden op die vragen... Het oninteressante gelul van twee zeventienjarigen. En dat is het. Je hoort altijd dat je een podcast moet beginnen met een idee, een concept. Ons idee? Geen idee. We l****n er wat op los, zoals we altijd doen, alleen nodigen we dit keer jullie uit!  Het slap geouwehoer over ons bijbaantje achter de kassa of de examenstress die we daardoor krijgen, misschien vind je er wel wat aan. Wat gezelschap 's avonds op de bank van de nachtwerkers, wanneer je niet kunt slapen en het eigenlijk ook helemaal niet uitmaakt wat je luistert. Of 's ochtends in de metro als je het liefst zo onsociaal mogelijk met je oordoppen wilt afgesloten zijn van de buitenwereld maar toch wat wilt luisteren. Wanneer je melancholisch uit het raam staart en kijkt naar de regendruppels die vallen. Wanneer je je oordopjes wilt uittesten. Wanneer je wat gepraat op de achtergrond wilt van je o zo lege huis. Wanneer je, heel zielig, alleen door het bos wandelt en langzaam je toekomstplannen overpeinst. Voor dat soort momenten is er Nachtwerk. Of N8werk, want dat ziet er hip uit.

    30 min
  2. 02/22/2019

    dromen van Antarctica tot Noorwegen

    We lullen er weer op losss! Dit keer over slaap. Iedereen slaapt, en dat is toch een raar en absurd fenomeen. Want waarom? En wat betekenen onze dromen. Pepijn is zo'n iemand die zijn dromen opschrijft terwijl Marie zich alles van A tot Z herinnert. Waarom kunnen we zo slecht opstaan in de ochtend? Val jij in slaap bij ons gelul, dan hebben we ons werk goed gedaan!   In deze aflevering: Backporch Blues: https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DXdNHhNNm0G0B 8d audio: https://www.youtube.com/watch?v=UjP1YuqHspM Het oninteressante gelul van twee zeventienjarigen.  En dat is het. Je hoort altijd dat je een podcast moet beginnen met een idee, een concept. Ons idee? Geen idee. We lullen er wat op los, zoals we altijd doen, alleen nodigen we dit keer jullie uit!  Het slap geouwehoer over ons bijbaantje achter de kassa of de examenstress die we daardoor krijgen, misschien vind je er wel wat aan.  Wat gezelschap 's avonds op de bank van de nachtwerkers, wanneer je niet kunt slapen en het eigenlijk ook helemaal niet uitmaakt wat je luistert. Of 's ochtends in de metro als je het liefst zo onsociaal mogelijk met je oordoppen wilt afgesloten zijn van de buitenwereld maar toch wat wilt luisteren. Wanneer je melancholisch uit het raam staart en kijkt naar de regendruppels die vallen. Wanneer je je oordopjes wilt uittesten. Wanneer je wat gepraat op de achtergrond wilt van je o zo lege huis. Wanneer je, heel zielig, alleen door het bos wandelt en langzaam je toekomstplannen overpeinst. Voor dat soort momenten is er Nachtwerk. Of N8werk, want dat ziet er hip uit.

    29 min

About

Nachtwerk. Het oninteressante gelul van twee zeventienjarigen. Om je mee in slaap te sussen of voor wat gezelschap bij de thee.