Het bijzondere verhaal van

Patrick van Eldert

In deze aflevering is Patrick van Eldert te gast. Als marinier heeft hij meerdere uitzendingen gedraaid. Tijdens zijn laatste uitzending loopt hij een sportblessure op aan zijn schouder. In eerste instantie probeert hij toch door te gaan. Tot het niet meer gaat. Patrick krijgt last van heftige paniekaanvallen, heftige herbelevingen en slaapt nog maar 2-3 uur per nacht. In 2016 wordt Patrick uiteindelijk gediagnosticeerd met PTSS. Na een lange zoektocht naar goede hulp en door de Stichting Surfivor, kan hij zijn leven weer oppakken. Hij gaat aan de slag met de opleiding tot HBO-V, is lifeguard en begint binnenkort aan een nieuw avontuur bij de brandweer.

Hij richt dare tot stand op: Sta op voor veteranen en hulpverleners met PTSS. Hiermee wil Patrick zorgen voor erkenning, hulp en meer onderzoek naar PTSS. Om zijn steentje bij te dragen, gaat hij meedoen met de alternatieven Elfstedentocht: 220 km suppen in 5 dagen.

Luister naar zijn bijzondere verhaal!

Ben je veteraan (of familie van) en ervaar jezelf of herken je klachten, neem dan contact op met het Veteranenloket: 088 334 00 00