5 episodes

Študentský podcast Gymnázia Štefana Moysesa. Vstúpte s nami priamo do deja.

Priamo do deja Priamo do deja

  • Education

Študentský podcast Gymnázia Štefana Moysesa. Vstúpte s nami priamo do deja.

  Relax je relax

  Relax je relax

  Adam a Alexandra opäť vstupujú do deja s naším vždy zábavným profesorom Mgr. Adriánom Eštokom. Hovoríme o hudbe, seriáloch, jazykoch, literatúre a histórií. Podcast bol nahrávaný ešte v letnom období. Uvarte si kávu alebo čaj a zrelaxujte s nami pri počúvaní novej epizódy študentského podcastu Priamo do deja.

  • 26 min
  Americký sen sa nekonal

  Americký sen sa nekonal

  Tentokrát sme pre vás pripravili rozhovor s našou skvelou pani profesorkou Mgr. Gabrielou Graffy, ktorá nám porozprávala o jej ceste k učiteľstvu, ale aj ceste do Ameriky. Rozhovor viedli Ivi a Nela, ktoré odhalili zákulisie jej života. Nahliadnite doň aj vy v našej tretej epizóde podcastu Priamo do deja.

  • 16 min
  Deň učiteľov

  Deň učiteľov

  Diel o ľuďoch, ktorí sú pre nás dôležití. Vzdelávajú nás, zabávajú, pomáhajú nám, zaujímajú sa o nás a sú našimi vzormi. Bez nich by sme nikdy neboli takými, akí sme teraz. Milí naši UČITELIA, tento diel venujeme Vám.

  • 1 min
  Učiteľkou od malička

  Učiteľkou od malička

  Prvý, úsmevný, prekvapivý, príjemný... taký je náš rozhovor. S našou úžasnou pani riaditeľkou RNDr. Csillou Nagyovou sa rozprávali Stanka a Cyny. Ale nebudeme veľa prezrádzať, radšej si vypočujte podcast.

  • 19 min
  Vstúpte s nami do deja po prvý raz

  Vstúpte s nami do deja po prvý raz

  Bezpečne(online) nahrávaný podcast Gymnázia Štefana Moysesa. O čo vlastne pôjde? Akými témami sa zaoberá náš podcast? Na akých hostí sa môžete tešiť? A kde všade si ho môžete vypočuť?... Všetky odpovede nájdete v tejto úvodnej epizóde!

  • 48 sec

Top Podcasts In Education

Jordan Harbinger
Dr. Jordan B. Peterson
Jennette McCurdy
Ashley Corbo
Rich Roll
Natasha Graziano