29 episodes

Podcast Gabriely Heclové a hostů v režii GoOut. Co jméno, to příběh. Nový díl každou středu.

Started From The Bottom GoOut

  • Society & Culture
  • 5.0, 2 Ratings

Podcast Gabriely Heclové a hostů v režii GoOut. Co jméno, to příběh. Nový díl každou středu.

  Ela Tolstová

  Ela Tolstová

  Československá indie scéna žije. Důkazem můžou být třeba Tolstoys, jejichž raketový vzestup sice zpomalila korona-krize, ale i přesto stačili vydat nový singl a plánují další desku. Hostkou podcastu je zpěvačka a skladatelka Ela Tolstová.

  • 43 min
  Zuzana & Terézia (Vyhonit ďábla)

  Zuzana & Terézia (Vyhonit ďábla)

  Vyhonit ďábla je jeden z nejúspěšnějších českých podcastů. Jeho tvůrkyně přitom začínaly "na koleně", jednoduše proto, že sexuální tabu a intimní témata jsou něčím, o čem se ve společnosti pořád moc nemluví, i když to zajímá (skoro) všechny.

  • 48 min
  Barbora Podzimková

  Barbora Podzimková

  Barbora o sobě poprvé dala vědět v roce 2014, a to hned dost razantním způsobem - vyhrála totiž světové finále prestižní soutěže Elite Model Look. Od té doby pracuje jako topmodelka. Jak takový život vlastně vypadá?

  • 50 min
  Kristína Tukan

  Kristína Tukan

  Tanečnice, choreografka a psycholožka Kristína Tukan (vlastním jménem Kristína Martanovičová) se živí tancem; ostatně spolupracuje i s Aurorou, které dělala “křoví” na Glastonbury, Colours i ve Foru Karlín. Jak se její dva světy prolínají dohromady? A čím vším si musí člověk projít, když chce začít naplno tancovat?

  • 1 hr 7 min
  Teru Menclová

  Teru Menclová

  Fotografka a cestovatelka Teru Menclová razítka do pasu nesbírá a na nejoblíbenější destinace se vydává brzy ráno, aby stihla východ slunce. V rozhovoru mluví o etickém chování na cestách, uhlíkové stopě, podpoře lokálního businessu i místech, která by ráda navštívila (až se opět otevřou hranice).

  • 54 min
  Benjamin Buttler

  Benjamin Buttler

  Původně liberecký filmař, nominovaný na cenu Anděl za nejlepší klip roku 2019, začínal svoji kreativní kariéru výrobou telefonních krytů a psích vodítek. Ke svému nenapodobitelnému rukopisu pak došel víceméně náhodou...

  • 47 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Top Podcasts In Society & Culture

Listeners Also Subscribed To