60 episodes

Tervist! Siin podcastis räägivad Margit ja Hede turbulentsel ajal muutustest, tervislikust juhtimisest ja alati sellest, miks ja kuidas tandem tööriistana kasulik on.

Tandem‪:‬ Tandem

  • Business

Tervist! Siin podcastis räägivad Margit ja Hede turbulentsel ajal muutustest, tervislikust juhtimisest ja alati sellest, miks ja kuidas tandem tööriistana kasulik on.

  Liina Kersna taipamised tandemitest

  Liina Kersna taipamised tandemitest

  Südamlik, stiilne ning sihiteadlik. Selge sõnakasutuse ning siira silmavatega. Soe ja sujuv. Just selliste sõnadega juhime sisse episoodi, milles Riigikogu liige Liina Kersna jagab enda taipamisi tandemitest. Liina on töötanud tandemina nii poliitiliste tippjuhtidega kui ka tippjuhina. Lisaks teeb ta Tartu Ülikoolis haridusvaldkonnas doktoritööd, kus muuhulgas uurib koostöist õppimist ja õpetamist. Ehk siis - Liina on sügavalt koostöö usku. Eredad juhtumised ja lood siis episoodis vaid kinnitavad seda! Head kuulamist.

  • 1 hr 1 min
  Põlvkondadeülesed tandemid

  Põlvkondadeülesed tandemid

  Osa tandemeid on üle põlvkonna - mõned vabalt valitud, mõned päritud, mõned oludest loodud. Kuidas need parima viisil koos kõlama saada? Organisatsioonikultuur ei loo ennast ise. Teda tuleb suunata, vōimestada ja kohandada. Kas me oskame rakendada pōlvkondaeülese rikkuse, lubades tööellu uued vaated ning vōimalused?
  Episood avab pōlvkondadeülese tööelu vōimalusi ja väljakutseid. Ilustamata, juhtumi kirjelduse kaudu.
  Head kaasa mōtlemist!

  • 42 min
  Anti Orav: tandem oravarattaga

  Anti Orav: tandem oravarattaga

  Juhtide arengumentori Anti Oravaga on jutuks tandemid juhi teekonnal, juhi rollid ja nende muutumine ajas. Kuidas aru saada, millal on aeg muudatuseks ja mida on vaja, et juht saab rahulikult uksest välja minna. Seegi, kuidas kokkulepe olla haavatavad viib juhtide meeskonna uuele tasandile.

  • 56 min
  Rasmus Kagge tandemid

  Rasmus Kagge tandemid

  Kui siia kirjutada reklaamtekst, siis Rasmuse sōnul on siin podcastis esimest korda lahti räägitud tema enda lugu. Muidu avab ligi kolmekümne aasta eest ajakirjanikuna alustanud mees teisi.
  Kui siia kirjutada professionaalsusest midagi, siis seekordne stuudiotund avab mentorluse nurkade alt, milles on avastada kordades.
  Kui siia kirjutada soovitus enne kui kuulama asud, siis kōlama jäi tervislik juhtimine, oskus luua uut jõudu ja kärsituse võlu.
  Kolmest kolm, palun!

  • 1 hr 14 min
  Toomas Luhats: suur maailm tandemites

  Toomas Luhats: suur maailm tandemites

  Toomas Luhatsiga on jutuks julgus, tahe saada targemaks, kuulamine, elu märgid ja nende järgimine. Kuidas vahel on vaja astuda samm tagasi, et liikuda edasi. Ja mõistagi tandemid teekonnal saamaks paremaks versiooniks iseendast. Toomas on ERR-i juhatuse liige, strateegilise vaatega programmijuht, ja Jupiteri ellukutsuja. Ta pikaajaline televisiooni ja multimeedia juht ETVs, Vikerraadios, Raadio 2-s, Elionis, Telias, teinud suuri otseülekandeid, juhtinud hommikuprogramme, olnud saatejuht, produtsent ja palju muud. Toomas on pidev õppija ning end täiendanud Columbia Ülikoolis, IESE Business School'is, UCLA-s ja mujalgi.

  • 1 hr 2 min
  Monika Tamla: tandemid üle aja

  Monika Tamla: tandemid üle aja

  Monika Tamla on endine teleajakirjanik, kes on oma tööelu pühendanud Riigikantseleis tippjuhtide kompetentsikeskuses avaliku teenistuse tippjuhtide värbamisele ning arendamisele. Seekordses episoodis teeme juttu tandemitest Monika Tamla tööelus - eraettevõtluses ja juhtimises, teleintervjuudes ja saatejuhtimises. Monika arvates on tandem võrdväärne, teineteist toetav ja täiustav, arengule suunatud paarisrakend, mis ühise eesmärgi nimel tegutsedes viib elus edasi ja paneb silma särama!

  • 1 hr 4 min

Top Podcasts In Business

REAL AF with Andy Frisella
Andy Frisella #100to0
Money Rehab with Nicole Lapin
Money News Network
PBD Podcast
PBD Podcast
Habits and Hustle
Jen Cohen and Habit Nest
The Diary Of A CEO with Steven Bartlett
DOAC
The Money Mondays
Dan Fleyshman

You Might Also Like