Trends

Trends

De redactie van Trends brengt je dagelijks podcasts over wat onze wereld en maatschappij beheerst. Vanuit diverse invalshoeken en met een uitgesproken focus op economie, ondernemen en personal finance. Podcasts als 'Centen en procenten', 'De kleren van De Keyzer', 'CEO van mijn leven', 'Tussen Wetstraat en Wall Street' en 'Trends Talk' vind je op dit kanaal. -> Ben je ook op zoek naar beursnieuws en beleggingsadvies? Abonneer je dan op het kanaal van Trends Beleggen.

  1. -5 h

    AI & Tech | Twitter is terug | donderdag 03/09/2026

    Twitter is terug, of toch een sociaal netwerk met die naam. Met de website Twitter.new wil de start-upOperation Bluebird het bekende sociale netwerk herlanceren. Twitter veranderde in 2022 in X na de overname door Elon Musk. Het jonge bedrijf beweert dat X de intellectuele-eigendomsrechten heeft verloren doordat het al drie jaar de naam Twitter en het woord ‘Tweet’ niet heeft gebruikt. X heeft een rechtszaak aangespannen tegen Operation Bluebird, maar in een eerste hoorzitting kreeg de start-upgelijk. We bespreken de plannen van Twitter.new en wegen de kansen van het bedrijf af. In ‘IT-leider aan het woord’ luisteren we naar Bill Gates en zijn bezorgdheden over de ontwikkeling van AI. De wereld slaagt er niet in om die technologie in goede banen te leiden, en dat brengt heel wat risico’s met zich mee. Hosts: Kristof Van der Stadt & Sebastien Marien Productie: Jens Leen Links: https://trends.knack.be/ai-en-tech/technieuws/twitter-is-terug-en-het-komt-niet-van-elon-musk/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/hugging-face-kopen-is-een-briljante-defensieve-zet-van-nvidia/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/cybersecurity/niet-uitgebracht-ai-model-van-openai-ontsnapt-uit-testomgeving-en-voert-cyberaanval-uit-bedrijven-moeten-zich-voorbereiden/   Trends is een podcastkanaal van de redactie van Trends. --- --- Hosted by Simplecast, an AdsWizz company. See pcm.adswizz.com for information about our collection and use of personal data for advertising.

  2. 27 août

    AI & Tech | Hoe waterdicht zijn watermerken in AI-teksten? | donderdag 27/08/2026

    Als het internet overspoeld wordt met AI-content, hoe weten we dan nog wat echt is en wat niet? De roep om watermerken is luider dan ooit. En tegelijkertijd is er ook protest. En Anthropic, de maker van Claude, heeft onlangs als eerste de stap gezet om al zijn chatbot-output standaard te voorzien van zo'n onzichtbaar watermerk. Of beter: het is de eerste van de AI-giganten die er zo transparant over communiceert. Maar hoe werkt zo’n onzichtbaar watermerk in AI-teksten? En hoe betrouwbaar is het? En is het nu een goed idee of net niet? We spraken met Paul Van Eecke, professor computationele taalkunde aan de VUB, Ryan Ott, machine learning engineer bij het Belgische AI-bedrijf ML6 en met Miguel Degeneffe van het Hasseltse AI-bedrijf AI-D. Hosts: Kristof Van der Stadt & Els Bellens   Links:  https://trends.knack.be/ai-en-tech/data-en-cloud/hoe-waterdicht-zijn-watermerken-voor-ai-tekst/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/technieuws/nieuwe-fase-van-ai-act-je-moet-nu-aangeven-wanneer-iets-met-kunstmatige-intelligentie-is-gemaakt/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/technieuws/spotify-en-anthropic-voeren-watermerk-in-voor-ai-gegenereerde-content/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/emerging-tech-en-innovatie/google-maakt-ai-watermerk-openbron/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/technieuws/gentse-bio-inkt-gebruikt-voor-3d-printen-van-implantaten-in-ruimtestation/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/best-practices/ai-agent-geeft-studenten-bij-waterstofraceteam-tu-delft-een-jumpstart/ https://trends.knack.be/ai-en-tech/technieuws/ruim-een-op-de-drie-nieuwe-webpaginas-vertoont-sporen-van-ai/ Trends is een podcastkanaal van de redactie van Trends. --- --- Hosted by Simplecast, an AdsWizz company. See pcm.adswizz.com for information about our collection and use of personal data for advertising.

À propos

De redactie van Trends brengt je dagelijks podcasts over wat onze wereld en maatschappij beheerst. Vanuit diverse invalshoeken en met een uitgesproken focus op economie, ondernemen en personal finance. Podcasts als 'Centen en procenten', 'De kleren van De Keyzer', 'CEO van mijn leven', 'Tussen Wetstraat en Wall Street' en 'Trends Talk' vind je op dit kanaal. -> Ben je ook op zoek naar beursnieuws en beleggingsadvies? Abonneer je dan op het kanaal van Trends Beleggen.

Vous aimeriez peut‑être aussi