31 episodes

Série rozhovorů s osobnostmi z uměleckého prostředí, které svým kreativním pohledem obohacují všední svět kolem nás.

WeKnow Lukáš Ruelens

  • Society & Culture

Série rozhovorů s osobnostmi z uměleckého prostředí, které svým kreativním pohledem obohacují všední svět kolem nás.

  31. Lenny "Obecní dům"

  31. Lenny "Obecní dům"

  Celý rozhovor najdete nově na ⁠⁠⁠Forendors⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, čímž podpoříte další tvorbu a rozhovory - vřelé díky, opravdu to pro mě moc znamená!

  ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Lenny⁠⁠⁠⁠, zpěvačka, songwriterka a klavíristka, která je již několik let výraznou osobností české hudební scény a pravidelně se objevuje v nominacích na nejprestižnější domácí hudební ceny.


  Podcast můžete sledovat také na dalších profilech, jako ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Youtube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Spotify⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ nebo ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

  • 3 min
  30. Lenny "Umění"

  30. Lenny "Umění"

  Celý rozhovor najdete nově na ⁠⁠Forendors⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, čímž podpoříte další tvorbu a rozhovory - vřelé díky, opravdu to pro mě moc znamená!

  ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Lenny⁠⁠⁠, zpěvačka, songwriterka a klavíristka, která je již několik let výraznou osobností české hudební scény a pravidelně se objevuje v nominacích na nejprestižnější domácí hudební ceny.


  Podcast můžete sledovat také na dalších profilech, jako ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Youtube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Spotify⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ nebo ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

  • 1 min
  29. Patrik Proško "Kultura"

  29. Patrik Proško "Kultura"

  Celý rozhovor najdete nově na ⁠Forendors⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, čímž podpoříte další tvorbu a rozhovory - vřelé díky, opravdu to pro mě moc znamená!

  ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patrik Proško⁠⁠, sochař, vizuální umělec a cestovatel, jehož základním principem tvorby je optická iluze. Jeho anamofrní tvorba sbírá úspěch po celém světě, zatím co on raději objevuje nová místa a realizuje nejrůznější projekty přímo na cestách.

  Podcast můžete sledovat také na dalších profilech, jako ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Youtube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Spotify⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ nebo ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

  • 4 min
  28. Patrik Proško "Anamorf"

  28. Patrik Proško "Anamorf"

  Celý rozhovor najdete nově na Forendors⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, čímž podpoříte další tvorbu a rozhovory - vřelé díky, opravdu to pro mě moc znamená!

  ⁠⁠⁠⁠⁠Patrik Proško⁠, sochař, vizuální umělec a cestovatel, jehož základním principem tvorby je optická iluze. Jeho anamofrní tvorba sbírá úspěch po celém světě, zatím co on raději objevuje nová místa a realizuje nejrůznější projekty přímo na cestách.

  Podcast můžete sledovat také na dalších profilech, jako ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Youtube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Spotify⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ nebo ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

  • 4 min
  27. Patrik Proško "Cesty"

  27. Patrik Proško "Cesty"

  Celý rozhovor najdete na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://herohero.co/weknow⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, čímž podpoříte další tvorbu a rozhovory - všem velké díky, opravdu!

  ⁠⁠⁠⁠Patrik Proško, sochař, vizuální umělec a cestovatel, jehož základním principem tvorby je optická iluze. Jeho anamofrní tvorba sbírá úspěch po celém světě, zatím co on raději objevuje nová místa a realizuje nejrůznější projekty přímo na cestách.

  Podcast můžete sledovat také na dalších profilech, jako ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Youtube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Spotify⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ nebo ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Threads⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

  • 5 min
  26. Petr Jákl starší "Václav Havel"

  26. Petr Jákl starší "Václav Havel"

  Celý rozhovor najdete na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://herohero.co/weknow⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, čímž podpoříte další tvorbu a rozhovory - všem velké díky, opravdu!

  ⁠⁠⁠Petr Jákl starší⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, bývalý reprezentant v judu, vůbec první československý judistický účastník Olympijských her a také jeden z našich nejlepších filmových kaskadérů.

  Podcast můžete sledovat také na dalších profilech, jako ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Youtube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Spotify⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ nebo ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Threads⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

  • 4 min

Top Podcasts In Society & Culture

Fail Better with David Duchovny
Lemonada Media
Stuff You Should Know
iHeartPodcasts
Shawn Ryan Show
Shawn Ryan | Cumulus Podcast Network
This American Life
This American Life
Freakonomics Radio
Freakonomics Radio + Stitcher
The Ezra Klein Show
New York Times Opinion