
Peppers and Pearls Podcast
Wendy Zeelen
Voor de Hoogbegaafde 45+ Vrouw, die er klaar voor is de Hoofdrol van haar leven te pakken. Die er he-le-maal klaar mee is om zich nog langer klein te maken en AAN te passen om IN te passen. Ik, Wendy Zeelen, heb een passie voor voeding, leefstijl, hormonen, psychologie en spiritualiteit. Ik zie de overgang als een prachtige, waardevolle periode, vol verdieping en groei, en een kans voor lichamelijke, mentale, emotionele, en spirituele transformatie!
About
Voor de Hoogbegaafde 45+ Vrouw, die er klaar voor is de Hoofdrol van haar leven te pakken. Die er he-le-maal klaar mee is om zich nog langer klein te maken en AAN te passen om IN te passen.
Ik, Wendy Zeelen, heb een passie voor voeding, leefstijl, hormonen, psychologie en spiritualiteit. Ik zie de overgang als een prachtige, waardevolle periode, vol verdieping en groei, en een kans voor lichamelijke, mentale, emotionele, en spirituele transformatie!
Information
- CreatorWendy Zeelen
- Years Active2020 - 2026
- Episodes70
- RatingClean
- Copyright© Wendy Zeelen
- Show Website