Petrolheads | BNR

BNR Nieuwsradio

Vanuit Petrolheads H.Q. bespreken Bas van Werven en Carlo Brantsen op geheel eigen wijze het autonieuws, zolang dat maar niet al te groen en salonfähig is. Elke woensdag om 15:55 uur een nieuwe editie, te vinden in je podcast-app naar keuzen en uiteraard via www.bnr.nl/petrolheads.

  1. 6D AGO

    Wij voelen ons bezwaard, maar Alfa willen redden is trekken aan een dood paard

    Podcast 426 (28/1) behandelt zowel nare als interessante onderwerpen. Bovendien is er de autoherinnering van Guyon van de Giessen, behandelt Bas de Nash Metropolitan als Foute Auto der Week en probeert De Machinist iets te maken van ‘Mag ik dan bij jou’. Kortom, jullie komen de tijd wel door.Veel plezier daarmee! Word lid! Want wil je 100% bewezen Komjoenittie-lid blijven, dan moet je lid worden van de APK: de Alleen Petrolheads Komjoenittie. Daarmee krijg je gratis of met korting toegang tot Cars & Coffee, opnames van jubileum-edities, tourritten en af en toe een nieuwsbrief. Let op: Is jouw APK verlopen, dan ontvang je van ons een mailtje met alle instructies om je lidmaatschap voor 2026 te verlengen. Je lidmaatschap wordt daarna jaarlijks verlengd, tenzij je opzegt. Krijg je dit mailtje niet? Dan hoef je nog niets te doen en ben je voorlopig nog lid. Twijfel je wanneer jouw lidmaatschap verloopt, stuur dan een mailtje naar petrolheads@bnr.nl. Lid worden kan nog steeds via www.bnr.nl/apk. Autoherinneringen Mooie verhalen voor deze rubriek van het eerste uur zijn altijd welkom. Stuur je herinnering naar petrolheads@bnr.nl en als het goed is komen ze dan uit bij Bas en Carlo. Wil je het unieke autoherinneringenboek bestellen, dan kan dat via: autoherinnering@gmail.com. Abonneren & Contact Je kunt Petrolheads bereiken viaMailTwitterFacebookAbonneren op deze podcast kan viabnr.nl/petrolheadsBNR AppApple PodcastSpotify. See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 7m
  2. JAN 21

    Verkoop gestrand: wat is er toch met Honda aan de hand?

    Vanuit een noodstudio en met invallend co-host Henri Stolwijk aan boord behandelen de Petrolheads in podcast 425 vele zaken. Zoals: gaat de nieuwe Prelude het merk Honda redden, waarom wil de stad San Diego geen zelfrijdende taxi’s, hoezo heeft Henri een hekel aan Mitsuoka en hoe een Ford-medewerker in één dag dankzij president Trump verdiende 330.000 dollar verdiende.Veel plezier! Word lid! Want wil je 100% bewezen Komjoenittie-lid blijven, dan moet je lid worden van de APK: de Alleen Petrolheads Komjoenittie. Daarmee krijg je gratis of met korting toegang tot Cars & Coffee, opnames van jubileum-edities, tourritten en af en toe een nieuwsbrief. Let op: Is jouw APK verlopen, dan ontvang je van ons een mailtje met alle instructies om je lidmaatschap voor 2026 te verlengen. Je lidmaatschap wordt daarna jaarlijks verlengd, tenzij je opzegt. Krijg je dit mailtje niet? Dan hoef je nog niets te doen en ben je voorlopig nog lid. Twijfel je wanneer jouw lidmaatschap verloopt, stuur dan een mailtje naar petrolheads@bnr.nl. Lid worden kan nog steeds via www.bnr.nl/apk. Autoherinneringen Mooie verhalen voor deze rubriek van het eerste uur zijn altijd welkom. Stuur je herinnering naar petrolheads@bnr.nl en als het goed is komen ze dan uit bij Bas en Carlo. Wil je het unieke autoherinneringenboek bestellen, dan kan dat via: autoherinnering@gmail.com. Abonneren & Contact Je kunt Petrolheads bereiken viaMailTwitterFacebookAbonneren op deze podcast kan viabnr.nl/petrolheadsBNR AppApple PodcastSpotify. See omnystudio.com/listener for privacy information.

    59 min

About

Vanuit Petrolheads H.Q. bespreken Bas van Werven en Carlo Brantsen op geheel eigen wijze het autonieuws, zolang dat maar niet al te groen en salonfähig is. Elke woensdag om 15:55 uur een nieuwe editie, te vinden in je podcast-app naar keuzen en uiteraard via www.bnr.nl/petrolheads.

More From BNR Nieuwsradio

You Might Also Like