56 episodes

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

BROCAST Brocast

  • Comedy Interviews
  • 4.3 • 19 Ratings

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

  Denis Kříž - Nový Zéland speciál

  Denis Kříž - Nový Zéland speciál

  Na začátku roku jsme zjistili, že nás poslouchá hodně Čechů a Slováku při práci na Novém Zélandu. A protože tato země je opravdu krásná, rozhodli jsme se ji procestovat aspoň prstem po mapě s cestovatelem Denisem Křížem. Ten tam se svou přítelkyní žil, cestoval a pracoval více než rok a má nesčetné množství krásných fotek … #56 – Denis Kříž – Nový Zéland speciál Read More »

  • 2 hrs 59 min
  Radek Jaroš

  Radek Jaroš

  Ráno po natočení tohoto rozhovoru jsme si bráchou řekli, že jsme asi nic inspirativnějšího ještě neslyšeli. Pokud Radka neznáte, tak je to nejlepší a neznámější český horolezec. Jako jediný Čech a vyšplhal na všechny himalájské osmitisícovky. Bez kyslíku. Vylezl také na všechny nejvyšší hory všech kontinentů. Také bez kyslíku. Měl více neúspěšných výstupů, než těch … #55 – Radek Jaroš Read More »

  • 2 hrs 36 min
  Josef Klíma

  Josef Klíma

  Česká republika byla v 90. letech plná dodnes nevyřešených záhad. Kdo zastřelil Františka Mrázka a kam se poděl jeho archiv? Opravdu střílel Kajínek? Kdo všechno profitoval v kauze lehkých topných olejů? Kdo všechno byl na výplatní pásce Radovana Krejčíře a kolik dalších lidí měli orličtí vrazi zabít? V té době záhadně zmizelo spousta lidí. Ale … #54 – Josef Klíma Read More »

  • 1 hr 32 min
  Josef Vrtal

  Josef Vrtal

  O Češích se říká, že jsme národem nejlepších milenců, nejúspěšnějších hokejových trenérů a největších expertů na auta. Teda pokud něco takového jako „expert na auta“ vůbec existuje… A protože právě to jsme chtěli zjistit, povolali jsme si na rozhovor toho nejpovolanějšího z povolaných – Josefa Vrtala, známého jako Experta Pepu z pořadu Autosalon. Bez mučení … #53 – Josef Vrtal Read More »

  • 2 hrs 45 min
  Vilém Vlašic je zpět! Letní grilovačka

  Vilém Vlašic je zpět! Letní grilovačka

  Zastavil se u nás Vilém na odpolední grilovačku a vznikl z toho 4hodinový podcast. Tak co myslíte, bude to dobrý? 😃 Témata prvních dvou hodin: – Takešiho hrad Tomia Okamury – Instagram Dády Patrasový – Konspirační teorie kolem výbuchu ledku v Bejrútu – Reklamní mágové Jaromír Jágr a Leoš Mareš – Zvítězí v prezidentské volbě … #52 – Vilém Vlašic je zpět! Letní grilovačka Read More »

  • 4 hrs 3 min
  Hynek Medřický

  Hynek Medřický

  O nás Češích se říká, že jsme národem kutilů. Někteří jsou v tom opravdu špatní, někteří dobří a z těch úplně nejlepších se pak stávají dokonce vynálezci. A jedním takovým vynálezcem je host, expert na světlo a držitel patentu – Hynek Medřický. Hynka zřejmě už znáte z jiných rozhovorů, protože pokud se v ČR chcete … #51 – Hynek Medřický Read More »

  • 3 hrs

Customer Reviews

4.3 out of 5
19 Ratings

19 Ratings

"dl" ,

Bina10

Na chalanov som natrafil pri hľadaní promo kódov, našiel som jeden z najlepších ktorý funguje všade. Bína10! Funguje dokonca aj na aroha.cz. Chalani na podcaste promuju svoje vitamíny proti 5G tak neváhaj, vypočuj si ako to celé funguje. Ako bonus zvučí im to intergalaktický aziat ktorý si ide espressotonic a tým zvuk robí úplne ultragalakticky. Podcast odporúčam aj tvojmu dedovi ktorý sa presťahoval do Argentíny. Good job!

Andy_Krbl ,

Brocast

Jeden z mala podcastov, ktore vydrzim pocuvat / pozerat cely. Inspirativni hostia, putave temy. Za mna top podcast v ČR / SR👌🏼

Top Podcasts In Comedy Interviews

Listeners Also Subscribed To