9 episodes

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

středo/věk Petr Mára, Martin Vymětal, Jan Dobrovský

  • Philosophy
  • 4.9 • 39 Ratings

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

  středo/věk/9

  středo/věk/9

  S novým dílem se dostáváme k tématu, nad kterým Petr uvažuje už delší dobu. Má cenu utíkat z Czechie nebo takový útěk je jen tužba po větším klidu třeba někde v Toskánsku? U snů (i těch neuskutečněných) zůstáváme delší dobu, abychom skončili u promarněných příležitostí a odkazu občana Kellnera.

  • 1 hr 59 min
  středo/věk/8

  středo/věk/8

  Nezdá se, že bychom s druhou řadou přicházeli o témata. Možná ze začátku zníme sofistikovaně, to především tím, že bádáme nad drinkem o pohledu Václava Havla na stav věcí dnešních. To bychom ale nebyli my, kdybychom poměrně rychle nepřešli do mělkých vod porna. Nejprve toho opravdového, devadesátkového. Teprve až pak dojedeme k tomu současnému a jeho výkladu co z pohledu bible.

  • 2 hrs
  středo/věk/7

  středo/věk/7

  Díl sedmý, závěrečný (první řady). Po horké debatě o Tinderu a kauzičky okolo Jordana Petersona v minulém dílu, přecházíme na snad lehčí notu. Klasicky začneme, lehkou manželskou linkou, která nás elegantně dovede ke trávení volného času, hraní her a rozkolu mezi bruslaři a otužilci. Na tyhle dva týmy je zkrátka jeden rybník leckdy až moc malý.

  • 2 hrs 11 min
  středo/věk/6

  středo/věk/6

  Díl šestý, natočený v 2020, odvysílaný 2021. Nečekaně jsme se zasekli ve vodách Tinderu a probrali, jak jsme navazovali vztahy tehdy (za středověku), a jak je navazujeme dnes. Elegantním oslím můstkem končíme u možnosti rozhodování zaměstnanců nad aktivitami firmy a tak trochu obnovenou kauzou okolo Jordana Petersona.

  • 2 hrs 12 min
  středo/věk/5

  středo/věk/5

  Díl pátý, předvánoční, kde jsme se nebavili jen o těch běžných tématech jako je kupování dárků pro rodinu, ale i těch vážných, mezi které patří předražená vajíčka (aneb kde se dobře nasnídat), předražené AirPods Max (proč je musíme mít) a cenzura (která by vydala snad na samostatný díl).

  • 2 hrs 11 min
  středo/věk/4

  středo/věk/4

  Scházíme se počtvrté s více než dvouměsíční pauzou. Zas jsme odolali klukovským tématům jako Apple Silicon a skočili rovnou na bohatství, investice a s nimi spojené nedostižitelné plány na budoucnost. Laicky řečeno, nedostižitelné vzdušné zámky; jen my jim říkáme trochu jinak…

  • 1 hr 34 min

Customer Reviews

4.9 out of 5
39 Ratings

39 Ratings

jano9999 ,

Zaujímavý rozhovor, podcast

Zaujímavé rozprávanie

niko9 ,

Skvela partička ľudí

Páči sa mi ako argumentujete. Rôzny ludia, rôzne pohľady, primerane reakcie a úžasne zvládnuté konfrontácie. Vždy sa tak blbo sám pre seba usmievam 😂 ako sa doberáte sem tam a žartujete. Super podcast !

Dey_Weed ,

Najlepší podcast

Zaujímavé témy, chytľavé samé pozitíva...
Zatiaľ najlepší podcast aký som kedy počul 😇🥰

Top Podcasts In Philosophy