22 episodes

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

středo/věk Petr Mára, Martin Vymětal, Jan Dobrovský

  • Society & Culture
  • 4.8 • 63 Ratings

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

  středo/věk/22

  středo/věk/22

  První díl čtvrté řady, který vychází takřka po dvou letech od začátku našeho středověkování. Pokud čekáte, že jsme tu novou řadu někam posunuli, tak si ještě počkáte. Nedostali jsme se nikam dál než k pornu (a to zlehka) ve virtuální realitě, dvěma tipům na podcasty, smrti, politické diskusi o černokněžníkovi a k pár letním hejtům na věci nám blízké.
  Ani jeden si už nepamatujeme, jak vypadá takové to hospodské plkání, ale určitě jsme mu blízko, aspoň teda co do množství alkoholu v krvi.

  • 3 hrs 31 min
  středo/věk/21

  středo/věk/21

  Taky tak nenávidíte tuhle influencerskou větu: “Často se mě ptáte na [sem doplň náhodně jakoukoli hloupost]” ?
  My také, a tak jsme v rámci závěrečného dílu třetí řady Středo/věku připravili čtyřhodinový díl, sestavený celkem z 81 otázek, které jste nám položili skrze Instagram.
  Tak přejeme hezkou cestu z Prahy do Ostravy — směrem na Hradec, přes Svitavy. Vypadá to totiž, že s vámi pojedou tři boomeři.

  • 4 hrs 5 min
  středo/věk/20

  středo/věk/20

  V posledním díle jsme vás ochudili o hodinu života s námi, třemi buržoazními boomery. Teď ji vracíme v podobě disuse nad smyslem nošení tepláků kamkoli, ohlédnutím za devadesátkovými pořady a vzpomínkou na dnes již legendární Chalupáře. Nenechali jsme nit suchou ani v případě Johnnyho Deppa, Amber Heard (kde se Honza zas nechytal) a plánů Elona Muska s Twitterem. Snad vám tenhle díl vydá alespoň na cestu do Ostravy…

  • 2 hrs 58 min
  středo/věk/19

  středo/věk/19

  Jestli s novým dílem čekáte klasickou trojkombinaci štěstí ve stylu ženy-víno-zpěv, tak vás budeme muset bohužel zklamat. Čeká vás skvěle vyvážený mix Willa Smithe a jeho flákance, přístup nás Čechů k mazlíčkům, vztah Petra k jeho kočce, trochu temnoty a úvah nad českými pohřby a válka na Ukrajině. Minulý díl jsme nevydali zrovna v ideální dobu, tak snad tenhle díl bude mít trochu větší štěstí.

  • 1 hr 36 min
  středo/věk/18

  středo/věk/18

  Je půl jedné ráno, my už pár dní sedíme nad hotovým dalším dílem, a celé nám to visí jen na synopsi a znělce, kterou nám Honza stále nedodává. Říkáme si, jestli těhle pár řádků někdo vůbec čte.
  Tak pro vás, kteří si synopse pečlivě čtete. Dnes vás čeká vyřešení otázky Joe Rogan mezi Honzou a Petrem, která se celá tak nějak přesune do diskuse nad zodpovědností za obsah na internetu. Trochu už nuda, jelikož se k Roganovi už vyjádřil snad každý kromě Hradu. Ten se pro jistotu nevyjadřuje snad k ničemu už.
  A tak aby toho nebylo málo, přidáme ohlédnutí za kauzičkou Nipplegate ze Super Bowlu roku 2004 a ještě pár dalších věcí, které vás určitě pobaví. Celý díl snad vyjde na cestu mezi Prahou a Brnem po déjedničce.

  • 2 hrs 39 min
  středo/věk/17

  středo/věk/17

  Klasický Středo/věk, s obdobou sadou témat, která snad už nikoho nepřekvapí. Singapur, mrakodrapy jako tourist trap, o vůli a chtění, Vémolovi, metaversu, Djokovićovi a jídlu, které nám chybí tady v naší kotlině. Nic překvapivého, i tak ale z tohohle dílu máme pocit, že je tak nějak víc drzý, možná neslušný nebo vlastně jednoduchý a trochu víc sprostý. Asi si ten „explicit rating“ na Apple Podcasts opravdu zaslouží…
  Poznámka: Některá témata svět vyřešil za nás než jsme jej stihli vydat.

  • 3 hrs 7 min

Customer Reviews

4.8 out of 5
63 Ratings

63 Ratings

Kaňardo ,

Fajn počúvanie

Zaujímavé temi. Rôzne pohľady. Sem tam uletene 😁 ale v dobrom zmysle. Fajn relax. Teším sa na ďalšie podcasty. 👍

jano9999 ,

Zaujímavý rozhovor, podcast

Zaujímavé rozprávanie

niko9 ,

Skvela partička ľudí

Páči sa mi ako argumentujete. Rôzny ludia, rôzne pohľady, primerane reakcie a úžasne zvládnuté konfrontácie. Vždy sa tak blbo sám pre seba usmievam 😂 ako sa doberáte sem tam a žartujete. Super podcast !

Top Podcasts In Society & Culture

Mimo záznam
ZAPO
Tina Paholík Hamárová a Lukáš Onderčanin
Nasklee Petra
SME.sk
mužom.sk

You Might Also Like

Seznam Zprávy
Tomáš Jirsa a Michal Půr
Forcapture
Vojta Žižka
Čestmír Strakatý
Český rozhlas